Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 03.07.24 
Кучета
   >> Шпаньол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Тематанови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of death (so cold...)
Публикувано04.03.05 21:26



мне- казва се Schlossberg- но си е част от Schwarzwald- уникатни залези са там- на върха на една кула дето хващаш пневмония, ама си заслужава :)))

смачкване на нещо с кокалчета?

абе не съм толкова богата че да минавам към нея :)) а междувременно мога да разправям на ляво и на дясно как просто съм над тия неща и не съм материалист човек



Тема Re: Тематанови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of death (so cold...)
Публикувано04.03.05 21:27



абе....точно сега като се сетих за оная кула със залезите....та като се качих там и си мислех..какво ли е да се лети- и че не може да е чак толкова трудно, и...абе на тия птици не им ли е студено?! кажи като си фогел ;))))



Тема Re: Тематанови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of death (so cold...)
Публикувано04.03.05 21:31



ама...той е грозен и стар?

ами...не знам...забелязвам че съм започнала да нося на алкохол- това добре ли е? :о

Ромът ми е със специална сантиментална стойност заради ремарк- та си го обичах и преди да го опитам...а иначе- какво трябва да направиш за да ти донесат неразреден алкохол? вчера разправям на сервитьорката чист ром и тя ми го носи с 5 парчета лед- кое му е чистото на това?!



Тема Re: Тематанови [re: Flight of death]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано04.03.05 21:33



е да, Зауберберг няма принципно :))

Шварцвалд е красива и опасна =)

нещо такова, сандвич е, обаче

е така казват всички в началото, ама има време... те и материалисти говорят, че не са буржоата...;)

"Играта свърши, а аз лично съм доволен..." (Неизвестен съвременен автор)


Тема Re: Тематанови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of death (so cold...)
Публикувано04.03.05 21:34



един в който в началото минавах с колелото покрай градската градина а ръката ми висеше и не можех да карам като хората....на татък имаше едни разстрелчета, ама те са за след време, не сега ;)



Тема Re: Тематанови [re: Flight of death]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано04.03.05 21:36



Ааа, не - всичко опира до навика... По-скоро се питам: "На хората не им ли е толкова топло...?" :>>

Да се лети? Ако не се научиш от първия път, никога няма да стане..

"Играта свърши, а аз лично съм доволен..." (Неизвестен съвременен автор)


Тема Re: Тематанови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of death (so cold...)
Публикувано04.03.05 21:37



хм..не го бях чувала този сандвич....

ооо, опасна да, но само за хора като мен които не са много навити да се връщат в края на деня....планините са единственото място на което се чувствам у дома... иначе се предполага че там са единствените останали еднорози...

абе казвам аз- много ясно че сме си зле, ама поне като обвивка да сме идеалисти



Тема Re: Тематанови [re: Flight of death]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано04.03.05 21:38



е, ама е точно така :о

добре е, но до едно време, иначе не си струва да пиеш; но пък най-иначе не си струва да почваш :))

няма начин, и при мен всичко е с финтифлюшки, ама аз и не обичам чисто :)) А ромът наистина е специален при Ремарк, може би най-добрият пример за писател, въвел пиенето. Аз съм така с абсента и Рембо :))

"Играта свърши, а аз лично съм доволен..." (Неизвестен съвременен автор)


Тема Re: Тематанови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of death (so cold...)
Публикувано04.03.05 21:38



ми не, студено ни е :)
еми може да опитам, какви са ми шансовете мислиш?



Тема Re: Тематанови [re: Flight of death]  
Автор vogelfrei (болен)
Публикувано04.03.05 21:39



В Германия никога не можеш да се изгубиш :>>>

"Играта свърши, а аз лично съм доволен..." (Неизвестен съвременен автор)



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.