Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 29.09.24 
Градове
   >> Шумен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кой ще правим кмет на Шумен?нови  
Авторshumenka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 10:31



Вие имате ли мнение или пак ще чакате червените бабички да го изберат?



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: shumenka]  
Авторbaba (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 21:28



Az sam za krasi kostov.



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: shumenka]  
Авторвacилka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 21:33



"шуменка" -добър въпрос, ама отговорът му е известен-естествено , че "червените бабички" ще ни го изберат, младите са несериозни и безотговорни и нищо не ги интересува....Аз съм млада и ще гласувам, против "червените баби " съм.



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: вacилka]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 22:01



Нама да е нито краси, нито костов


Аз съм за Златев!



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: Bили]  
Автор321 (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 22:28



и аз вили, и аз



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: shumenka]  
АвторEдин oт нapoдa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 10:08



Това което знам със сигурност за себе си е че трябва да се гласува . Не за Костов и Златев - то май е все едно и също . Те и сега си бяха заедно ,а Шумен наистина има нужда от промяна .



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: Eдин oт нapoдa]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 11:59



Ако и още 3-ма опонента да има Златев, накрая пак ще купи гласовете на турците и циганите и пак ще спечели. Ще стане същото както на предишните избори В.Златев - Роден Русев. А като се замисля, той вече нищо не прави за града, освен за себе си само.



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: 123]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 17:53



Доколкото знам, кандидат - купувачите са костов и този на дсб, забравих му името

Но и без това между тях двамата разлика няма. Дано Златев да спечели, за да се реализират проектите, за които се говори. Другите грам идея нямат за какво става въпрос



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен? [re: 123]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 22:33



123, мисля, че ни си прав/а- запълниха се или изцяло се преасфалтираха много улици с подмяна на лапми, контактна мрежа, комунални трасета, тротоари, направиха се и нови улици. Нов онкологичен диспансер. Ремонтират се много училища и детски градини. Почти навсякъде има маркировка, скосени тротоари за инвалидите, нови светофари с броячи и звуков сигнал за слепите. Писна ми да изброявам.



Тема Re: Кой ще правим кмет на Шумен?нови [re: abv]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 09:57



Трохите лесно се броят. Онкодиспансера е 40% собственост на Златев. Всички тези строежчета които изникнаха на много възлови места пред много блокове и в същото време затъмниха 2-3 етажа от тях - за какаво ви говори? На мен поне - за много пари. Да не говорим за безработицата и стандарта на града. От ден на ден Шумен става град със затихващи функции.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.