Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 19.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Шенген
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отг: zasto se radvate be horaнови [re: misholena]  
АвторЛили_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 17:17



По-голям цинизъм не съм чувала! Да се махнат всички над 45 години от всички сфери на живота!
Все едно "който е евреин - в газовата камера"!
Явно сте много млади , нямате спомени и добре са ви промили мозъка. Пак ще повторя, че не съм била номенклатура, а обикновен инженер. Бях достатъчно умна и способна да си докарвам и допълнителни доходи / имаше постановление №35, а после Указ 56/
Не смятам ,че съм с остарели разбирания, че нямам знания или опит - напротив! Намерих фирми в Америка, които са готови да ме вземат на работа, веднага след пристигането ми с Зелена карта.
За разлика от "умните" българи, които не ме взимат на работа защото съм на 40. Така че, много ви здраве "Умници". Построявайте новото си общество без нас "дъртите", само че си припомнете приказката от читанките как бащата взел една кука и с нея влачил стария си баща до бунището. А на другия ден видял малкия си син да приготвя такава кука за баща си, когато остарее.
Няма да мине много време и вие ще станете на 45, все още ще имате деца, които трябва да храните, изучите....тогава си спомнете за приказките си да изхвърлите от обществото хора в напълно зряла, работоспособна възраст.



Тема Отг: Ah snaeech li LILI?нови [re: medea_anon]  
АвторЛили_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 17:26



Да пълня хазната в нормална държава , ДА !
Но тук да гледам как тъпите чиновници с мойте пари си пълнят гушата - няма да стане!



Тема Navsjakde LILI?нови [re: Лили_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 21:10



dargavnite chinovnizi sa TAPI,sachtoto isvarchvat ednotipna rabota zjal givot.I v Amerika li njama da si plachtach danazati?A sachto NE na bedna BG?
Ot sarze ti gelja da otidech v stranata na mechtite si i ako tam njama tapi chinovnizi i danazi,to sigurno si v RAJA:-)



Тема Отг: Защо така, Лилинови [re: Лили_anon]  
Автор Hиe млaдитe (новак)
Публикувано12.01.01 17:50



Ние, младите хора не изхвърляме никого, нито сме искали някого да изхвърляме,нито искаме да пращаме някого в газови камери и т.н. това, което си написала е пълна глупост. Обидно е за всички млади хора, когато някой се нахвърля така, без да има причина, и да ни обвинява в несъществуващи грехове. И на нас ни е трудно, безработицата е проблем за всички, огледай се и виж колко млади хора с образование не могат да се реализират, стоят без работа и деградират. И само младите хора ли са виновни за проблемите на държавата, и за вашите лични проблеми???? Вие имате ли деца, и ако имате такова ли е отношението ви към вашите собствени?



Тема Отг: Защо така, Лилинови [re: Hиe млaдитe]  
АвторMarbella_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.01.01 00:27



Браво, Палазов и медеа, и Ние младите. Радвам се, че тук има толкова здравомислещи хора. А на теб Лили, ще ти кажа, че много пенсионери, които са живели много повече от теб през комунизма, а и сега "теглят" повече от тебе, се радват, за разлика от теб. Огледай се, виж кой плаче за старото време и ... просто млъкни. Аз съм на 33, имам си страшно много работа, но не защото съм красива и млада (не съм, за съжаление), и си плащам ВСИЧКИ данъци, защото така трябва и защото мисля за децата си!



Тема Отг: zasto se radvate be horaнови [re: Bulgaria Rocks_anon]  
АвторZoran_anon (Нерегистриран)
Публикувано17.01.01 13:12



Ако наистина сте перфекционост, то дали ситуацията би могла да бъде друга?



Тема Отг: zasto se radvate be horaнови [re: Zoran_anon]  
АвторSELENA_anon (Нерегистриран)
Публикувано17.01.01 13:16



Зоране, а ти какво мислиш по въпроса?



Тема Отг: zasto se radvate be horaнови [re: SELENA_anon]  
АвторZoran_anon (Нерегистриран)
Публикувано17.01.01 14:09



Имам, ама ще ми лепнат някакво..ист, което е все пак за предпочитане пред ..ак!



Тема Отг: zasto se radvate be horaнови [re: Zoran_anon]  
АвторСЕЛЕНА_anon (Нерегистриран)
Публикувано17.01.01 14:24



Ако си пич момче, ще го кажеш.



Тема Отг: zasto se radvate be horaнови [re: СЕЛЕНА_anon]  
АвторЗоран_anon (Нерегистриран)
Публикувано17.01.01 14:37



И какво като го кажа? Който се е родил глупак, то е за много дълго. А пък ако е и предубеден, то положението е направо неспасяемо.
Единственият лек е в съответствие с поговор-ката: "Като те чукне горния, тогава виждаш долния".
Едни реагират при първо почукване, други при две. Мъдрите не чакат да ги чукне, но те са единици.
Разправят, че червеят реагирал на шестото дразнение и изработвал рефлекс. Любопитен съм на кое ли чукване ще сработят рефлексите на средностатистическия българин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.