Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Шенген
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови  
АвторKiro_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 18:58



Dreme mi na mene na K*** dali sme v ES ili v NATO ili v SSSR ili bog znae kade. Vajno e roditelite i priatelite mi da jiveiat dobre (shtoto az sam v University of Tennessee, US i jiveia DOBRE)! A ne da gi ograbvat bivshi politikonomistcheta (Kostov), imbetsili (Jan Videnov) i komsomolti (Bakardjiev i sie). Hora opomnete se- ES ne e tsel, asredstvo. Tselta e da jiveem nie dobre, a ne polititsite! I kakvo im se radvate na tezi komsomoltsi ot SDS, te se ga sa po-totalitarni i kradlivi ot BSP (koeto si e postijenie:). A i sa tapi milite, kato gion! Vzemete Teodosi-pPravosadieto, ako imate firma shte go vzemete li na rabota. Ama ni e ministar! E*** mu ****! I tova ako ne e prostotia!



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Kiro_anon]  
Авторедна милионерка_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 19:30



Съмнява ме че си толкова добре.тъп идиот хората се радват,че ще могат да пътуват без визи,защото чакането по посолства независимо от целта на пътуването е унизително,това е постижение за БЪЛГАРИЯ.Била съм в Америка на гости,имам поглед над нещата там.



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: една милионерка_anon]  
Авторпророк_anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 19:49



.....Тогава им смучи кура на тия от СДС



Тема Отг: Abe, ti mai si mnogo tup!@?нови [re: пророк_anon]  
АвторDouble O. G._anon (Нерегистриран)
Публикувано02.12.00 20:49



Abe Kircho, mnogo si prost be batka!
Jazuk che uchish v USA
mai nishto ne razbirash ot jivota ili si prekaleno 'dalech' ot Bulgaria da razberesh kakvo stava

Obsessed with the 'Gucci stuff', a ?
keep it real , bro!!!





Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: една милионерка_anon]  
АвторKiro_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.12.00 01:51



Abe kakvo si mislish niama znachenie. No ako smiatash che samo vizite imat znachenie za patuvaneto, znachi ili si sliapa ili nadahana.
Abe, pitai horata deto niamat pari za mliako i niamat vazmojnost da rabotiat (az biah taka v Balgaria). A opredeleniata si gi zapazi za sebe si, kvalifikacii se polagat samo na chovek, kogoto poznavash. No iavno e kasno da ti se obiasniavat podobni neshta. Dano pone se pozamislish malko (v koeto iskrenno se samniavam).



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Kiro_anon]  
АвторUSAF_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.12.00 02:00



Abe Kire,
I az ucha v USA i zneash li kvo mi pravi vpechatlenie. Ami tuka prosto ne se krade. Kato si zagubish portofeila niakyde, toi si ostava tam dokato ne idesh da si go vzemesh. A kato se vyrnesh v Bylgaria i op! - nema ti gi chistachkite! I se draznish. A horata tam sa si sviknali. Ivan Kostov bil kral - e pa mnogo vajno! Dai im da se radvat - mahnali im vizite i aide ihuu. Kato ciganite - dadesh im edin krenvirsh i glasyvat za tebe posmyrtno.



Тема Отг: Abe, ti mai si mnogo tup!@?нови [re: Double O. G._anon]  
АвторKiro_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.12.00 02:19



Abe batka:)
Ne ucha, az sam visiting researcher v Univ. Tenn. i Oak Ridge National Laboratory (ne ochakvam ot entelegenti kato vas da znaiat kakvo e tova).
Tuka niakoi spomena neshto za duhaneto:). Imashe gotin vits za razlikata mejdu duhaneto i praveneto na mineti. Ta horata v Balgaria go duhat. No iavno ima nekoi drugari deto daje im haresva. Ami da sa ni jivi i zdravi!



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Kiro_anon]  
Автор Perlichka (новак)
Публикувано03.12.00 02:44



Кире, мнго хубави звездички са ти накичили по постинга...
:)



Тема Отг: Abe, ti mai si mnogo tup!@?нови [re: Kiro_anon]  
АвторUSAF_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.12.00 02:48



Az obache znam kvo e tova. No kato gledam kak visite po konferenciite nema mai skoro da otkriete tam X-bozona ;)



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: USAF_anon]  
Автор Perlichka (новак)
Публикувано03.12.00 02:49



Уважаеми, поамериканчен българино, не принизявай цял народ до тълпа !
Не говори добре за теб самия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.