Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Шенген
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ПОСЛЕДНО!нови [re: medea_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 03:36



Това обяснение беше за А3_anon по повод на блатото (в което ние никого не топим) и сравненито с Хитлер и Сталин. Обясних защо според мен не би трябвало да помогнем на тези хора. Единствено пропуснах да кажа, че за разлика от нас, ТЕ НИ натопиха във въпросното блато, така че вината още веднъж им се удвоява от това.

Много философски станаха нещата, затова преставам да пиша вече





Тема ОЧАКВАХ НЕЩО ГНИЛО !нови [re: medea_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 03:47



Чакай! Аз нямам твоя адрес! Защо мислиш, че го имам? Да не би някой да ти се е представил от мое име?? Възможно е някой мърльо да е искал да ми направи кал (даже е и много вероятно като се има предвид какви идиотчета и простачета се мотаят наоколо) и да ти е писал от мое име! Да знаеш, че каквото и да си получила, то не е било от мен. Има ли нещо такова? Аз съм писал само тук и само в собствените си две теми. Нищо чудно след това мое съобщение някой да се появи и във форума с моя нерегистриран ник и да каже, че ето това съобщение не е от мен и то е фалшиво. Тези кретенчета ги правят тези номера. Имаше един, който се представи за селянин и каза, че ще покаже какво значи това. Е, не знам дали е той или друг - те доста ме псуваха! Аз и по принцип нямам намерение много да пиша повече по тези теми, защото засега се поизчерпаха. Ако се наложи да пиша пак, ще измисля нещо ако е такъв случая.



Тема Отг: Poogledach te...нови [re: medea_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 03:53



Каква игра на криеница? Изглежда, че съмненията ми се потвърждават. Е, тъпите кретенчета край нямат - все едно не мога да си регистрирам никове като хората - няма дълго да могат да ги правят тези номера и затова използват последните възможности.

А ти може да разкажеш какво се е случило. Аз само ще чета и няма да пиша.



Тема Отг:нови [re: Buldoser_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 04:16



Ти чете ли за кого говоря, та ми репликираш така? Явно не си разбрал или си прочел само първото съобщение. Аз, който не съм богоизбран, за разлика от това, което ти казваш, се считам за по-заслужил от тези - другите, за които писах вече. И какво от това? Да не искаш да кажеш, че всички са еднакво заслужили, и че изобщо всички са заслужили? Разсъждаваш като човек, който не е живял в България доста време. Разсъждаваш нормално за такъв. Тези, които казваш да отидели до Виена или до Германия, ще отидат така или иначе. Но ако зависеше от тези, за които аз казах, това никога нямаше да може да стане безвизово, разбираш ли? Ще забележиш озлобление. Да, има го! И има защо! Трябва ли да се аргументирам? Ако трябва, значи говорим на различни езици или ти не си живял в БГ през последните 10 години. Или пък си бил достатъчно добре, за да не ти пука за "тези, дето бачкали по цял ден да плащат данъците за външно". Те така и няма да могат да отидат за 2 дни до Европа, защото няма да могат да си го позволят. И защо? Имаше ли вариант да могат да си го позволят? Сега! Отговори си на този, последния въпрос. Ако отговора е положителен, помисли си защо този вариант не се е състоял и в кого е причината за това? Не се оправдавай обаче с исторически процеси и някакви абстрактни обществени явления. Потвърди, че съм прав. Ти разсъждаваш практично, а аз в по-философски аспект и затова не можем да се разберем. Разбери, че имаше хора, които ни приближаваха към Европа, но имаше и хора, които активно ни отдалечаваха от Европа. Аз говоря за последните.



Тема Отг: ПОСЛЕДНО!нови [re: Обектив_anon]  
АвторАЗ_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 08:39



Обективно,
Благодаря за обяснението! Но откъде тази злоба
Защо делиш хората на НИЕ и ТЕ
Защо се оправдаваш че някой друг те е натопил
Защо заставаш в позата на съдник от последна инстанция
Историята е пълна с примери на физическа разправа с политически противници
Това ли е правилното
Има кой да възмездява! Преди 10 години исках да обесят Луканов на първото дърво! Не стана ! Но възмездие рано или късно има!
Върви си по твоя път , строй си мостовете, взимай такси-
ЖИВЕЙ И ОСТАВИ И ДРУГИТЕ ДА ЖИВЕЯТ
Ако им е гот на другите в блатото - нека си живеят в блатото
А ТИ - ами излез от блатото или не се оставяй да те набутат!






Тема Оbektiv!нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 09:32



ne vjarvam-ti njama da spresach da pischesch-,no ne eli po-dobre da idem v drug klub?
Naistina njakoj mi pisa-no to be malneonosna posta--otgovor i vsichko istrich i ot pametta na PC i ot pametta mi.I tova e istorija...
A i "AS" e prav-ne gledaj na vsjako po-raslichno ot tvoeto mnenie kato na VRAG!-pak stana kato savet ,ama nali sam ti kaka-sluschaj malko be bratched?;-)))
s mil posdrav
medea



Тема Отг: Poogledach te...нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 09:53



Saschto njama da pischesch?Saschto otnovo se rasdeljasch ot drugite-"TE" vsichki sa kato teb i men-eh njakoj misljat filosofski,njkoi pragmatichno,drugi ne mogat da mislajt, a samo isgivjavat,drugi samo davchat...
Vseki e doschal na tas SEMJA sas svojata "misija"-schte si ja ispalni i schte si otide-ne osgadaj "misite" im-saschtoto te ne sa techni -te sa samo ispalniteli,kakto i ti i vseki,kojto te osagda -osagda ne TEB ,a tosi kojto ni gi e rasdal ...Maj stana dalgo i nejasno isrechenie ,no ti schte me rasberesch?
lek den
medea



Тема Отг: Оbektiv!нови [re: medea_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 17:17



Казах, че ще спра да пиша, защото очаквах, че е възможно някой да започне да пише от мое име. След като си си разменила кореспонденция с мен и аз не знам за това :-)) Тези номера стават тук все още. Обаче ако не е такъв случая, аз мога да продължа да пиша, но от друга страна само ние си говорим и нищо ново не казваме. А защо мислиш, че гледам на всяко различно мнение като на враг, както се изразяваш. Просто така тръгна разговора, защото аз така започнах, и то, нарочно. Не смесвай Обектива с идентичността, която стои зад него, защото тази идентичност е писала и под други никове, но съвсем различни неща и по съвсем друг начин - няма да повярваш. Карай си спокойно. Ние употребяваме свободата, която ни дава Интернет, напълно, защото ако човек не употребява правата си редовно, може и да ги загуби - току виж някой решил, че не му трябват!



Тема Отг: ПОСЛЕДНО!нови [re: АЗ_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 17:49



>Благодаря за обяснението! Но откъде тази злоба

Мога да ти обясня, оправдано е. Но изглежда не е тук мястото, не вярвам наистина да те интересува подобен отговор. Това касае не само мен, а стотици хиляди хора. Исках да кажа милиони, но щеше да прозвучи преувеличено. Виж и по-надолу.

>Защо делиш хората на НИЕ и ТЕ

Ти така постави въпроса в множествено число и аз затова отговорих с формата "НИЕ". Обяснението беше абстрактно.

>Защо се оправдаваш че някой друг те е натопил

Не се оправдавам, а това че някой НИ е натопил, това е истина.

>Защо заставаш в позата на съдник от последна инстанция

Аз приемам и други мнения и виждания и не съдя никого, още по-малко от последна интанция. Обаче преценявам. Всеки е длъжен на преценява за себе си. Той не съди, но въз основа на преценката си взима и решения как да постъпва.

>Историята е пълна с примери на физическа разправа с политически противници
>Това ли е правилното

Не. А за криминалните ти какво ще кажеш, кое е правилното?

>Има кой да възмездява!

Много се чака за това.

> Преди 10 години исках да обесят Луканов на първото дърво! Не стана ! Но възмездие рано или късно има!

Това не мога да го коментирам. А откъде у теб такава злоба да искаш да бесят някого? А откъде е била у другите? Значи е имало за какво. Защо сега да няма основание за подобно нещо?

>Върви си по твоя път , строй си мостовете, взимай такси-
ЖИВЕЙ И ОСТАВИ И ДРУГИТЕ ДА ЖИВЕЯТ

Преча ли ти да живееш. На някого преча ли? Да, когато те цапардосат с истината през лицето, това е неприятно и пречи. Когато ти я поднесат директно и грубо, това дразни. Всеки опит да те изкарат от стереотипа ти на мислене е болезнен. Точно в това е провокацията. Ако искаш не чети какво се пише тук. Защо не се дразниш на онези, които пишат с още по-груб речник от моя? Защото не казват нищо съществено и не ги възприемаш сериозно.

Относно мостовете, това беше малка мисловна провокация.

>Ако им е гот на другите в блатото - нека си живеят в блатото

Точно това и аз казвам да правят. А ние какво правим? Изкарваме ги насила от блатото. Това не е правилно. Има един принцип да не се прави непоискано добро. Трябва да го спазваме. Непоискано значи и неоценено. От там идват и следствията, за които споменах по-рано. А дори и да не е насила, а да ги изкарваме от блатото незаслужено, това пак не е правилно. Вече писах по този въпрос.

>А ТИ - ами излез от блатото или не се оставяй да те набутат!

За втори път "позна". Аз точно това правя :-)



Тема Отг: ТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ СВОБОДАТА СИ!нови [re: Обектив_anon]  
АвторООО_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.12.00 17:53



Много злоба се е насъбрало в теб. Дали и ти заслужаваш..........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.