Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Шенген
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ СВОБОДАТА СИ!  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 19:10



Само една част от българите заслужаваха това, което се случи. Голяма част не само, че не заслужаваха това да стане сега, а не заслужаваха дори изобщо някога да им се случи до края на мизерния им и нещастен животец, какъвто те сами си го направиха, и го направиха и на останалите. Те също няма да оценят това, което получават, защото го получават наготово и до голяма степен въпреки тях самите. Те трябваше да киснат в блатото си докато изгният! Много жалко, че това няма как да се осъществи.

Честито на тези, които заслужаваха!



Тема Отг: ТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ СВОБОДАТА СИ!нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 20:58



Pak mnogo silno iskasvane-sabesednizi li tarsisch?
Sa mnogo neschta prinzipialno si prav,no KAGI MI KOJ OT NAS IMA PRAVO DA SADI ISTORIJATA?
Ti si chast ot tosi narod-
kakvo napravi TI?-
sa da "saslugim svobodata si"(tvoi dumi)
Mnogo si kritischen(prekaleno)- ami ako ti se udade da giveesch v druga strana ,s tasi svoja KRITICHNOST-njama da isdargisch...
Tam krastavizite schte ti se struvat po-krivi ot naschite,povjarvaj mi!




Тема Отг: Не те разбрах!нови [re: Обектив_anon]  
Автор 3лoдeй (непознат )
Публикувано04.12.00 20:58



Нещо искаш да кажеш, но или не можеш да го изразиш или не знаеш какво трябва да кажеш!
Я погледни, да не си си заврял обектива отзад?



Тема КОИ СА ТЕ?нови [re: Обектив_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 21:35



Комунисти, мутри, чалгаджии, безгръбначни политици, "ченгета" и доносници, корумпирани, тарикати, "селяни" и простаци, мошеници, незаинтересовани, както и всички, които са с тях. Това прави повече от половината българи. Миризливци във всяко отношение! Всичко положително постигнато е въпреки тях! Те не го заслужават. Те не трябва да го получават!

ТИ, КОЙТО ЧЕТЕШ ТОВА, ПОМИСЛИ ДАЛИ НЕ СИ ЕДИН ОТ ТЯХ!

Ако сега започнеш да ругаеш, значи си, и си се разпознал сред изброените хора. Вместо да почнеш да псуваш (ти нищо друго не можеш да правиш така добре, както можеш да псуваш, между другото, време ти е да се научиш как се прави това и на чужди езици!) помисли какво можеш да промениш в себе си, за да не си това, което си свикнал да си, за да не се отнасят с теб така, както ти не искаш.

Всички останали, просто потвърдете дали това е така. Признайте, че това е България и това е истината, колкото и да е неприятна тя. Заради тези хора сега сме на това положение и успехите идват въпреки тях.



Тема Отг: КОИ СА ТЕ?нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 22:23



Ti vav vseki svoj posting menisch BOJaTA si,mnenieto si ???
Prilichasch mi na onesi GALTI STRANIZI ot nov vestnik.Sensazija li tarsisch ili besni sabesednizi?
Raslichieto v mnenijata ragda PROGRESA.
Vapreki ,sche vse oschte ne moga da ustanovja ,lichno sa men-v koi punktive sme na edno mnenie i v koi- na raslichno?
Rasbiraemo e negoduvanieto i osloblenieto ti-no tova ne sa metodi sa vasdejstvie...trovisch samo sebe si.



Тема s riskнови [re: Обектив_anon]  
Автор Pepelyashka (непознат )
Публикувано04.12.00 23:46



da otnesa nqkoq druga psuvnq (he che mi puka de..) ..abe kibicha si onq den na terasata i se chudq kvo mi lipsva tuka,ta po edno vreme vzeh che se setih!!! mi *lipsvat* mi chalgata i ciganite bre! znachi dotolkova bqh sviknala da mine kola i ot neq da se nosi qko chalga, ili da mina po ulica i neizbejno da sreshtna ciganin...to tuka mi napravo skuchno...kato me pitat kakva muzika slusham- po-rano kazvah- vsichko bez chalga, sega- ne znam kak da otgovorq, daje se chudeh edin den kak da obqsnq kvo adjeba e chalga..i kvo ciganin..mi to ako verno vzemat da huknat nasam- taman da ne se chudq poveche.
abe q si predstavete che vsichki cigani se iznesat v shengen ili nqkyde po sveta- bylgarite deto sega sa navyn- dali she se vyrnat?
are kato sa pochnali anketi i t.n. i az da se napyham v dandaniqta
;)

;)


Тема Отг: КОИ СА ТЕ?нови [re: Обектив_anon]  
Автор Perlichka (минаващ)
Публикувано05.12.00 01:00



Обективе, овладей яростта си.
Някъде по-надолу бях писала, че съзнание има да зрее в тези глави...
Някои са наитина виновни, заради целенасочената заблуда на народа, а други, просто са си останали неуки и им е трудно да отсеят нещата.Те не знаят, как ще изглежда тук по друг начин, защото или не са го допускали, или не могат да избият клишетата от главите си.
Време трябва и хора с отворено съзнание, които да въвеждат заблудените,,,



Тема Отг: КОИ СА ТЕ?нови [re: Perlichka]  
Авторhary_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 01:17



Права си!



Тема Отг: КОИ СА ТЕ?нови [re: medea_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 04:58



Мога ли да попитам в какво меня мнението си, боята си?
Аз не търся събеседници, просто си седя на компютъра и гледам, че някой е открил форум за махането на визите, и реших да се възползвам да нахвърлям и аз някои мисли. Виждам, че има добър response.
Съгласен съм в различието на мненията. Убеди ме в твоята теза и аз ще си променя мнението, но ако не можеш, не се сърди, значи аргументите ти не са достатъчно. Мисля, че сме на едно мнение по принцип, но аз съм по-краен, и това пречи на останалите да признаят, че съм прав. Относно негодуванието и озлоблението, те трябва съзнателно да се поддържат под формата на нетърпимост към споменатите явления и хора, защото това е предпоставка да се преборваме с тях. Може би не знаеш, но общо взето през последните години в БГ се извършва именно този процес, макар че официално това не се обявява. Говори са за всенародно съгласие, единомислие и не знам още какво, но това е, за да може по-лесно и по миролюбив път да се свърши работата. Сигурен съм, че ако беше в БГ през последните 10 години непрекъснато, щеше да разбереш за какво говоря. За да бъда по-конкретен и ясен ще ти кажа, че вероятността не само България да не влезе в Европа сега или след няколко години, а никога да не влезе, и задълго, ама наистина задълго да се отдели от Европа и да се обособи в една съвсем друга общност, беше толкова голяма, колкото и Глупостта на българите. Чао.



Тема Отг: Не те разбрах!нови [re: 3лoдeй]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 05:07



Ставаше въпрос за падането на визите. Аз твърдя, че една много малка част от българите го заслужава, а за всички останали - за тях изписах малко повече. Това за обектива, което питаш, означава, че от нещо си раздразнен - може би от предишния ми постинг или от какво? Нещо невярно да съм казал?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.