Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Шенген
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Отг: Абсолютно те подкрепям, медеа ;)))нови [re: dePhil]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 01:29



S uvagenie kam teb "neposnat",no ne rasbrach postinga ti,osven che si na "TI" s PC-to si.;-))
KAk gi pravisch tesi ispisvanija -i as iskam da se naucha:-))))))) :-O



Тема Saschto нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 01:33



isobschto otgovarjasch na takiva postingi-saschto se habisch???
Vigdasch li i te imat mnenie i to tochno opredeleno ,no nachina...na podnasjane na mnenieto e stranen(ili sastojanieto im;-):-O)???
PRAVA li sam???




Тема Отг: Saschto нови [re: medea_anon]  
АвторОбектив_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 03:15



Аз прогнозирах, че ще има такива, на които страшно много ще им се иска да псуват, тъй като те това упражнение го могат. Отговорих като част от опита да се налее нещо там, където не може да се налее.

Иначе и моя начин на поднасянето на мнението е странен - не си ли съгласна? Това е нарочно.

Сега не мога да ти отговоря на всички реплики, мерси за съветите, които ми даваш.

Аз също мога да ти кажа как да пишеш като онзи, който е на ТИ с ленинските принципи. Натисни горе третия бутон "Въпроси" и ще разбереш как става.

Това, което каза, че някои набирали точки, за да станат познати във връзка с условията на ДИР не ми стана много ясно, но нищо.

Чао.



Тема Отг: КОИ СА ТЕ?нови [re: Обектив_anon]  
АвторАЗ_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 07:50



Недейте да делите хората на категории - хомо сапиенс е еднакъв навсякъде - и в България и в Америка и тук и там има вськякви- и умни и прости и глупави и нрасиви и грозни и т.н.
Преди ни деляха на на наши и ваши, други делят на умни и глупави - не хората са си хора и това е хубавото че има разнообрази.е- едни и същи хора искаха -
Хитле- арийци
Сталин- комунисти
Технократите- роботи и керги
Е, човекът е човек защото може да изобрети колелото, да се напие, да танцува, да обича !
Затова моля Ви не делете хората - те са такива защото първо са хора и второ защото съдбата им и била такава.
Ько вие се чувствате над някои то по-добре се опитайте да му помогнете отколкото да го топите в блатото там да си изгние!




Тема Отг: Saschto нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 10:58



Ami sigurno oschte ne si rasbral,sACHTOTO KATO MEN NE SI SE RAGISTRIRAL:Tesi ,koito se registrirat-do opredeleno broj uchatsija sa"neposnat"(taka pische sled NIKA)sled tova stavat "posnati" ili ne snam tam oschte kakvi kukichki sa im navarsali ;-)))) samo i samo da vljasat v KJUPA :-OOOO
Rasbrach veche che "s edin udar dve muchi ulichvasch"(nemska ,no tapa kato predtstava pogovorka)
Mersi,sa otgovora na vaprosa mi.
Pak me schtrakna neschto,ama sled kato imasch tolkova Nika-da ne govorim tuk samo ti i as ,-)) :-)kakto veche sabeljasch v drugi forumi njako geni si vodjat taka zeli "MONOLOSI" i naj interesnoto che se hvaljat sami :-O
kakvo li jama po sveta???



Тема Sabravich da ...нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 11:06



Kato si na "ti" s njakoi PRINZIPI ;-)))svetni me
adresa i toj li e OBEKTIVEn kato teb?



Тема Отг: КОИ СА ТЕ?нови [re: АЗ_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 11:24



"AS anon",
-nischto maj ne si rasbrala ot zelija rasgovor-tochno tova e osnovnata tema i vsichki tuk ja saschtitavat po svoemu...taka ,che i tvoeto mnenie e kato nascheto ,saschto s takav nerv si go pisala -nesnam...



Тема Poogledach te...нови [re: Обектив_anon]  
Авторmedea_anon (Нерегистриран)
Публикувано06.12.00 11:29



otvsjakade i navsjkade - nicht schlecht!!!
;-)))))))) :-))))))))IGRACH SI-prisnavam te-1:0 sa teb.



Тема Общувай с повече хора.нови [re: Обектив_anon]  
Автор dePhil (новак)
Публикувано06.12.00 12:37



От една страна, ще добиеш доста по-реална представа за това кои неща какви граници си имат, от друга - ще установиш, че хората са доста по-шарени от залегналото в текущия ти възприятиен апарат.

Можеш да изразяваш колкото си искаш позиции - твое право си е, но не се ли научиш на малко повече търпимост (а и обноски, да ме прощаваш), никой няма да те взима насериозно.
Или най-малкото - тъкмо тези, на чието сериозно възприемане би държал.

А изразът означава много, драги "Обектив_anon", особено за тези, за които това са били последните чути думи.

~*~

_________________



Тема О, лесно е - нови [re: medea_anon]  
Автор dePhil (новак)
Публикувано06.12.00 12:41



Кликни върху връзката "

" и там господата от dir.bg са се погрижили доста добре да обяснят как става ;)))
Успех!

~*~

_________________



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.