Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Шенген
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Perlichka]  
АвторKiro_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 04:36



I ti li se ne razbirash za kakvo stava duma! Nali nashte roditeli chakaha svetlo badeshte! E az ne shta! Nali i komunizma sheshe da promenia saznanieto na horata?! Mrazia da sam grub no mi e doshlo do gusha! Shte se promeni kura mi Ianko kakto kaza edno priatelche v tozi klub!
Iskam SEGA!!! Utre zapochva ot dnes nali taka Perlichke? I pogledni Ungaria, Chehia, Slovakia.
Samo che tam spriaha da se opravdavat s komunistite i prosto gledat koi si varshi rabotata.
A az sam si self-made man ako si chuvala izraza. No iskam i rodinata mi da e dobre- inache az niamam problem. No tolkova li ste slepi da vididte kakvo se sluchva. Moje bi chevek triabva da vidi otvanka lajata i izmamata, glupostta i nekadarnostta.



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Kiro_anon]  
АвторBulgaria Rocks!_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 10:50



Daa, yavno mnogo si zalyagal nad prirodnite nauki i ne si si dochel istoriyata predi da zabiesh v tupoto Tennessee! Yavno ne ti e yasno, che grazhdanskite institucii i effective law-enforcement don't happen overnight,wise-ass! Nyakoy tryabva i tova da svurshi (SDS za predpochitane), a ne da si vurti paltzite v nyakakva academic hell-hole i da se pravi na nay-velikya nihilist na sveta.

Sledvashtiya put kato ti se nalozhi da si podnovish tupata studentska visa ili da plashtash ludi pari na nyakakuv shark-lawyer da ti izvadi Green Card, za da mozhesh da otidesh i v nyakoe tzivilizovano myasto unlike Tennessee, si spomni glupostite, koito si dokumentiral na toya site and abstain from making arrogant and pathetic statements about your country i sunarodnitzite si. Zashtoto zaradi takiva losers kato tebe, koito ochevidno stradat ot kompleksa na drebnite genitalii, ni karaha da se redim po opashkite v posolstvata! Ne che Aleko Konstantinov ne ni beshe predupredil za the likes of you!

Oh, and pleaase dont' ever come back to Bulgaria! Nyamame nuzhda ot intelektualni impotentnitzi kato tebe da ni prechat da napravim stranata po -dostoyna za zhivot i rabota! Have fun in the Deep South and the good ol'e boys and remember that they will always treat you like a nigger, because you are NOTHING but a weird-accented emmigrant to them, no matter how hard you try to FORGET that you are Bulgarian!



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Perlichka]  
АвторБългарин_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 12:47



Не ги ли виждаш всичките поамериканчени какви дрисльовци са. Кога станаха тенекиджии кога им почерне задника. ебати олигофрените.
Алеко константинов, бог да го прости, много хубаво е описал тези българоиди - Пази боже слепо да прогледа.
А тези още не са прогледнали и се тежкарят тука. Кой ви знае какви аутсайдери сте там, щото като ви гледам сеира не вервам да сте нещо повече, нагледал съм се на такива като вас, дрисльовци с дрисльовци такива.



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: една милионерка_anon]  
Авторlopsi2000_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 15:21



Skapa moq,
prekaleno si povarhnostna. 1- Evropeiskiq parlament trqbva da glasuva s 2/3 mnosinstvo i 4ak togava BG schte bade mahnata ot 4erniq spisak. Tova koeto stava sega prosto e edin predizboren cirk. Kostov pla4e ot radost i wie wsi4ki se vrazvate. Izbori idvat. Pogledni kakvo ste stane sega s Dosietata, schte vidisch, 4e towa schte bade poredniq cirk. Izbori idvat. Doje i smetkite nqkoi si otvoriha, razbira se tam imasche sumi po-golemi ot predniq pat, zaschtoto togava si beshe napravo smeschno. E i sega e.



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Bulgaria Rocks!_anon]  
АвторKiro_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 16:26



Ei ama ti si dosta prosto momche, niama kvo! Iavno sam si ot porodata deto ia opisvash.
S malkite tashatsi, de. Ako giimash.
Abe koga stanahte demokrati, koga vi pocherne zadnika, bivshi komsomolcheta neshtastni!
A ti na bagarski ne mojesh li da pishesh e zadnik mirizliv? A kto gledam i angliiskia ne go govorish. A SDS shte ti napishe zakonite na kukuvo liato. Ti si chakai de, chakai si, zaslujavash si. Ama drugite zer kvo sa vinovni zaradi pishliovtsi kato teb?



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Българин_anon]  
АвторUSAF_anon (Нерегистриран)
Публикувано04.12.00 16:36



Ehehe,
Ne znam za mene obache Kiro ot Oak Bridge she znaesh pylen autsaider e!!!



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Kiro_anon]  
Автор Perlichka (минаващ)
Публикувано05.12.00 01:21



И оттук се виждат добре тези туморни образования, дори е по-болезнено , като ги изживяваш непосредствено...
Разбирам и гнева ти, и аз го изпитвах преди време - също толкова силен и интензивен - непримирим.Усещах се ограбена и унищожена - кажи ми, дали има човек над средно интелигентно ниво, който да не се е усещал така през тези години ?!
А след това може би узрях - не с бунт, а с мисъл и мъдрост трябва да се променят нещата - е това е, което изисква голямото майсторство, защото съзнанието е нещо трудно достъпно, а промените му - не са по силите на кой да е...
Желая ти, да си добре там, където си, но не забравяй , откъде си тръгнал.
Поздрави.



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Perlichka]  
АвторKiro_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 03:37



Perlichke, ima neshto viarno v neshtata, koito kazvash. Vse pak mislia che neshtata sa tolkova gnili, che niama miasto za izchakvane. Triabva na miastoto na vsichki tezi novi-stari mutsuni da doide niakoi, koito naistina iska promiana. Inache mislia che nadejda niama. A za otkade sam tragnal- poviarvai , niama nachin da zabravia.
Priatno e da se pogovori vse pak s chovek, koito ne e na tvoeto mnenie, no pone misli. Za razlika ot povecheto ekzaltirani prostodushkovtsi.



Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Kiro_anon]  
АвторBulgaria Rocks!_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 08:08



E , ne misleh, che si chak takuv kompleksar,no yavno kato se vbesish i vsichki gadosti izlizat na povurhnostta... Ochakvah po-inteligenten otgovor ot Mr. Research Assistant or whatever, no yavno dori i angliiskya mi ne mozhesh da otzenish... koeto puk govori za tvoya. Don't bother responding, Mr. High And Mighty Future American Citizen, ne ni habi vremeto, che tryabva da hodim da si zhiveem zhivota... Focus on finding more of those genes you are working on, toku vizh si nameril nachin da si preprogramirash
DNA-to for the sake of your children.... As I said, have fun and leave us alone!




Тема Отг: Abe kvo im se radvate na shibanite kradtsi v SDSнови [re: Bulgaria Rocks!_anon]  
АвторKiro_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.12.00 17:57



Ne be Mr Great Fun, prosto ne ti stigat niakoi neshta da razberesh: prosto mi e pisnalo ot nafukani smeshnitsi kato teb. Kolkoto do vasheto highly otseneno vreme (nali prekrasno zvuchi balgarskia taka dobre ukrasen s angliiski dumichki, gospodin PATRIOT?). Vsashtnost tova obiknoveno e pokazatel za prostotia. A otgovora mi beshe na nivoto na vasheto visokointelektualno saobshtenie. Neise, mai niama smisal da si gubia vremeto s komsomoltsi kato vas. To vremeto shte si vi postavi kadeto vi e miastoto (osven ako komunizma ne vzeme da se varne okonchatelno, kakto e tragnalo...).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.