Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 29.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Шенген
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Отг: Ami kato nyama koi drugнови [re: Змей Горянин]  
Авторkonservator_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 00:04



Vse si mislya che problemat e che prosto nyama koi drug.Kolkoto i da ne si gi haresvame,ako nyakoi e pravil neshto do sega e tova pravitelstvo.Abe nikoi li ne si spomnya 1996-97 godian?



Тема Отг: Vizi mogat da bydat premahnati samo ot SDS i VMROнови [re: Европеец-2]  
Автортака си е_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 10:01



Това лято бях в Румъния и видях: по-назад са от нас с няколко години. Усещането беше, все едно че съм се върнал поне 5 години назад в България. Така е. Със всичките си кусури, ние сме по-добре. И обективните западняци виждат разликата.
А сега като си натресоха комунистите вероятно ще дръпнат назад. А втория - то за него няма какво да се говори...

Така, че нашето бъдеще (според мене) не трябва да включва комунисти на власт поне още един мандат.

Лично аз си мисля така: СДС ще влезе със сигурност. Така че по-добре е да пусна за ВМРО, за да помогна и то да влезе.



Тема Viziнови [re: Vseznaiko]  
Автор denyss (непознат )
Публикувано01.12.00 14:17



Koito si misli che ste badat premahnati vizite
za balgari mnogo se laje nezavisimo od tova
koi shte ni upravliava vsichkite sa ednakvi.



Тема Отг: Viziнови [re: denyss]  
АвторLory_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 14:39



Денисе, голям педал си!Мухлясъл мозък си!
Хайде на вързано?
Чакам!!!!!



Тема Отг: Viziнови [re: denyss]  
Авторвъзмутен_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 14:56



Бе чета тука кво се пише... вие де живеете ве хора? :-)
Кой ще ни пусне нас да щъкаме напред-назад? Камоли да се говори за европейски съюз. Имах късмета да говоря веднъж с един швед който работи за EU. Ами като подпитах за това как се преценяват шансовете да се пресъединим към UE човека само се осмихна и каза че трябва да се поработи доста през следващите 10 години. Тогава ще се види. Та те се чудят дали да приемат Полша!
А и за визите същата история. Хората като чуят българин или румънец... си представят циганин крадящ де каквото намери. И са си прави хората. Щото от нас нищо добро не са видели. И сигурно няма и да видят. Дори да се стигне до някакъв пробен период, като ти върнат два рейса с наште герои, ще кажат данке шойн, ауфидерзеен и тенк ю фор дъ фиш.
А.. и като ми е дошла музата да пиша.. за управляващите.. добрите работи дето са ги свършили се проят на пръстите на едната ми глава. Верно че ако дойдат червените ще е още по-гадно. Ама тези ли да оставим ве? Те един бюджет не могат да вържат. Разпродадоха всичко за да си вържат текущите нужди ама то почти нищо не остана за разпродажба вече. Професионалистите дето знаят кво правят в тва правителство са задушени от останалите некъдърници дето са там само да обслужват чужди интереси и да посъберат някоя пара. Дето нямат и представа как живее обикновения човек. Дето не е ял месо от миналата нова година, дето незнае как аджеба ще си плати тока.

И ако следващите дето си ги изберем са като тия - фащам си багажчето и заминавам някъде дето поне няма да ме оставят да умра като имам нужда от лекар, дето няма да ме обират всеким месец, дето няма да ме е страх като вървя по улицата или в някое завение... и т.н. знаете кво е.




Тема Отг: Дойдат ли Червените, всички ще бягаме нови [re: Christ]  
Автор iv (непознат )
Публикувано01.12.00 17:00



Ще избягат калпазаните



Тема Ще избягат калпазанитенови [re: iv]  
Автор iv (непознат )
Публикувано01.12.00 17:14



Ще избягат калпазаните



Тема Отг: Viziнови [re: denyss]  
Автор Kolev (непознат )
Публикувано01.12.00 20:16



e, kakvo stana? ne gi li mahnaha?



Тема Отг: Vizi mogat da bydat premahnati samo ot SDS i VMROнови [re: Vseznaiko]  
Авторrealist_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 22:50



Doniakade si prav, no ima edna zhestoka istina: sega shte se nalozhi da vavedem vizi za nashite bratja ot Makedonia. Da ne zabraviame tova v goliamata euforia.



Тема malko po-trezvoнови [re: Vseznaiko]  
Авторrealist_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 22:55



Pak povtariam zhestokata istina: sega shte se nalozhi da vavedem vizi za nashite bratia ot Makedonia. Neka da otbelezim tova v goliamata euforia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.