Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 05.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Клуб за онлайн игри
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Легендата за Зеления Драконнови [re: Viper X]  
АвторHиkифopчo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 12:56



добра игра супер жестока



Тема Re: Легендата за Зеления Драконнови [re: Hиkифopчo]  
Автор Пиcaнkaтa (гяволе)
Публикувано06.06.06 18:22



Аз съм на същото мнение ако не е тайна как се казва героя ти?



шшштттт.....ще те папкам

Тема ImperiaOnlineнови [re: Viper X]  
АвторNightWatch (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 12:54



Една от най-добрите онлайн игри според мен е Империя Онлайн:
http://imperiaonline.org
Просто я вижте, играите поне две-три седмици и тогава ми говорете за разните ханове, булфлийт и зелени дракончета....



Тема Re: Легендата за Зеления Драконнови [re: Пиcaнkaтa]  
АвторNightWatch (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 12:58



Малка поема, за голямия Зилен Драгун... (Зелен Дракон)



Имаши ино уреме идин зилен драгун, ам многу пруклет беши, сичкити дивойки апиши, нивити ошушкваши, рицърити млатиши, аби проклития драгун. И по ино уреме иди наш кмет Пепо и вика: "Ади сички момци да са сбереме да го млатим тоя даргун, че голям напаст уе!" и цяло селу викна задужну "ИХААААА АДИ НА ДРАКОНОУТО МИСО!!!" и кат тръгнаа и напрау фиуууу у гурата. Ама даргуна умин, чу ги кат идат, та напуска насякъди гадини, маа им аз на тия гадини. Некви титрадки ли ни беха, некви сомбита, абе мани, страшнъ раутъ. И нащи момци кат са пръснъъ мали голям неразборх ти викам...
И тъй тръгнъха идин по идин да го търсят, па барем мъ начупят нусъ, ам оня голяма мърда драгуна, го намериш требе са наидеш кат ората, да зимиш я броничка нещу, я мечленци, я кончи вихругончи.
Некъв зомбял има там дето у горъта им помаа, ам крисали ли ко зимат от негу, че си праят бонусчита бе!
Хуаа раота! Викам си ази начи, тия момци убаи и тия диойки гиздаи ли ша го млатят само уа? Я дай тука кокосоите орехи, (си мисли даруна чи имам кончи ) да тропна малко ги поизплаша и да го намлатя и аз бри! Амаха, де даат тъй, ам тия нащи момци кат ма фанаа у града, бой бой, 100 кила бой ми фърлиа, па ми зеха парити и ся духарес супарес, както бай Пеньо речи ино уреме. Одя да трепя некви зомбирали учинички и селяндури... Тъй ли? рекох си ази, аман от тоя драгун, ся го изколих! И дай сериозну като са метнах ази, борнички мронички, кончета мончета, мечлета печлета и кат го фанъх, бой, бой, му такоуах такоуата... и той рев та рев! ама ко ма напрай, ми зе сичките манги, барабар с икипироуката, и пак наноу...
Бах го аз даруна аз! Ке ме тепе, ке ме тепе ама нанайци! Ке нема одя го диря поичи, са спасяуа!!!!


*Не е авторско. Копирах го от тук: http://www.xaoc-bg.com/imperia/phpbb/viewtopic.php?t=8321



Тема Re: Легендата за Зеления Драконнови [re: Viper X]  
Авторdespart (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 17:28



а защто не добавиш и най-добрия сервер


http://drakonbg.org




Тема Re: Легендата за Зеления Драконнови [re: despart]  
Автор Viper XМодератор (just a snake...)
Публикувано11.08.06 16:46



добавих го въпреки че в момента не е много посетен





Тема Eternal Duelнови [re: Viper X]  
Автор Viper XМодератор (just a snake...)
Публикувано11.08.06 16:47







Тема Re: Легендата за Зеления Драконнови [re: Viper X]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 16:04



http://lotgd.digsys.bg/home.php?



Тема Ренесансови Кралстванови [re: Viper X]  
АвторZleFox (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 05:03







Тема Re: Онлайн Игри [re: Viper X]  
Автор Kolinem (непознат )
Публикувано01.05.07 19:30



Космическа онлайн игра :

Редактирано от Kolinem на 01.05.07 19:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.