Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Оглашениенови  
Автор Maлkoтo (минаващ)
Публикувано30.01.01 15:02



От днес приключвам с предишното си аз. То ми служи вярно през годините и се надявам да мога да запазя връзката си с него в духа на взаимно разбирателство и подкрепа на новата ми идентичност. Но предишното ми аз се изчерпа като за остатъка от дните ми и ми омръзна. Готова съм да продължа напред.

Ще се радвам да получа милите ви бележчици с поздравления за направения избор. Сигурна съм, че сте се възхищавали на връзката ми с моето предишно ‘аз’. Някои дори са се наслаждавали на тихото сияние от тоталната ми удовлетвореност и самодостатъчност, когато се отдавах изцяло на това да бъда самата себе си. Отсега ще можете само да пазите сладкия спомен за мен и моето предишно, незряло аз.

Търся вашето разбиране и подкрепа в този нелек период на преход. Моля, не споменавайте пред мен думите ‘минало’, ‘преди’, производните им и нищо, което би ми напомнило предишната ми същност (напр. Това не си ти, Мисля, че вече не те познавам, Ти не правеше / беше … и пр.). Благодаря ви.




Тема добре денови [re: Maлkoтo]  
Автор Kalinski*** (старо куче)
Публикувано30.01.01 15:09



и сега какво ще стане с теб?



Тема честитонови [re: Maлkoтo]  
Автор (ентусиаст)
Публикувано30.01.01 17:44



това да не би да означава, че най-после ще си получа обещания мейл ;Ь

§§


Тема Глей го па малкото кво е готино!нови [re: Maлkoтo]  
Автор Иxaaaa (ентусиаст)
Публикувано30.01.01 20:26



Хе хееее!
:)))))



Тема Re: добре денови [re: Kalinski***]  
Автор Maлkoтo (минаващ)
Публикувано31.01.01 13:25



Who cares?



Тема Благодарско!нови [re: Xм]  
Автор Maлkoтo (минаващ)
Публикувано31.01.01 13:28



Виждаш ли, още една причина да приключа с предишното си аз ;)))

Сега като си уредя новата идентичност, и ще почна да си изпълнявам 'сичките обещания ;)))



Тема минови [re: Maлkoтo]  
Автор Kalinski*** (старо куче)
Публикувано31.01.01 13:28



ъф коърс



Тема Уважаеми!!!нови [re: Иxaaaa]  
Автор Maлkoтo (минаващ)
Публикувано31.01.01 13:34



Приемам вашите възторжени 'а'-та и 'е'-та (очевидно в излишък, така че ще се радвам да съм Вам от полза с тоз товар обременителен :ь).

Позволявам си също така да вметна, че подобни невъздържани изблици (вместо мъдри напътствия) могат лесно да тласнат неукрепналото ми добродетелно, високоморално, изцяло стойностно и - разбира се - изключително скромно - ново аз по шарената пързалка на предишното ми самодоволно високомерие и реещи се към тавана нослета ;)



Тема Re: Благодарско!нови [re: Maлkoтo]  
Автор (ентусиаст)
Публикувано31.01.01 15:29



`сичките обещания да си изпълниш :)))))))))))))))))))) хехе ама направо се кандидатирай за народен представител :)))))))) като гледам направо си минала конкурса
много е модерно да се казва нова визия вместо обещавам, ча повече няма да правя така ;)))
всъщност откъде те подхвана този вятър на промяната???
и що не вземем да се съберем пак в петък

§§


Тема аренови [re: Xм]  
Автор Kalinski*** (старо куче)
Публикувано31.01.01 15:34



за петък съм много съгласна! аз пък къде се бутам все между шамарите? ама кат ме влече...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.