Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Мишоците рокери от Марснови  
Автор Lucrezia_Borgia (непознат )
Публикувано10.01.01 18:51



Не знам дали сте го гледали това филмче,
те са високи,напомпани с мускули..мишоци(с мотори).Брат ми по цял ден ги гледа и ми разправя"Виж,виж,аз съм тоя със синьото"
Което какво значи-че горкото хлапе иска да прилича на...плъх(с мотор)!Милите дечица си мечтаяат като пораснат да станат големи и силни плъхове,сандокани(без коментар),костенурки...
Някой да е имал такива копнежи?
Както и да е.
Да се поразтърсим и повозим!!!(девизът на мишоците рокери)



Тема Отг: Мишоците рокери от Марснови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор BGOO7 (минаващ)
Публикувано10.01.01 19:01



Щом имат пари за бензин,нека се повозят или има нещо лошо? А щом мишоците са сиви може да имат повече сиво вещество.Може пък филма да е интересен.Но какви сандокани са?

Редактирано от BGOO7 на 10.01.01 19:06.



Тема Отг: Мишоците рокери от Марснови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор BGOO7 (минаващ)
Публикувано10.01.01 19:14



А може би казват че са от марс да не ги разкрият,защото може да са в опастност?



Тема Отг: Мишоците рокери от Марснови [re: BGOO7]  
Автор Lucrezia_Borgia (непознат )
Публикувано10.01.01 19:16



Абе имат пари плъховте,освен това са и интелигентни,сиви и очевидно здраво фитнесират.Но не са сандокани,аз тук визирах филмчето"Сандокан".Ти можеш да гледаш мишоците,защото си прескочил рисковата граница от
7 години.



Тема Нееее,нови [re: BGOO7]  
Автор Lucrezia_Borgia (новак)
Публикувано10.01.01 19:21



От Марс са си,иначе откъде ще се извъдят такива мутанти.Освен това те винаги са в опасност,защото са смели и животът им е едно голямо предизвикателство:)



Тема Отг: Нееее,нови [re: Lucrezia_Borgia]  
Автор BGOO7 (минаващ)
Публикувано10.01.01 19:46



За фитнеса от къде ли ти дойде наум нещо си в грешка,съвсем нормални са .И не всички имат много пари както си мислиш.А това че са в опастност е защото са се предоверили на някой.А за годините не питай старило а патило. И май имаш нещо лично против тях.?



Тема Отг: Мен ме няма ,ама да си кажанови [re: BGOO7]  
АвторБГ008-1=?_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 01:22



А бе ти много си запозната с детските филми та си помислих че май ти ги гледаш.А и щом имаш малко братче едва ли си много дърта за да разговаряш с хлапе като мен.......



Тема Кажи си,кажи си миличко;)нови [re: БГ008-1=?_anon]  
Автор Lucrezia_Borgia (новак)
Публикувано11.01.01 01:56



Виж сега,телевизия по принцип гледам мнооого рядко,но понякога просто съм принудена,а и някои филмчета са доста забавни,като гризачите рокери например.Колкото до възрастта,ехей,емоции колкото щеш.А и твоите 26 години никак не ме впечатляват;)



Тема Отг: Мен ме няма ,ама да си кажанови [re: Lucrezia_Borgia]  
АвторБГ008-1=?_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 02:05



Лелеееееее и още не спиш?Ами не те ли е страх от разни там мутанти и марсианци?



Тема Отг: Мен ме няма ,ама да си кажанови [re: БГ008-1=?_anon]  
Автор Lucrezia_Borgia (новак)
Публикувано11.01.01 02:11



Ами не спя,това ми е активното време:)А ти откъде знаеш че аз не съм някой мутант,а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.