Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Урок  
Автор Baba_Marta (непознат )
Публикувано10.12.00 18:29



Погледнете наляво... другото ляво бе!... Та там имам един прозорец.... ако ни е отдясно прозореца или отпред или отзад няма проблем... Та там има прозорец. Погледнете през него?.... ако сте почитатели на студа и го отворете... какво има там? ... освен хора...... однев кучета.... Трябва да кажеш СВАТ бе!..... А виж как вожеш като ти викни човек... Та какво ми е на света отвън?.... това че кучето пикае не се брои... Оня на спирката е не е мис България, трябва да си земеш очила... Добре де ще ти кажа не ти ли се види много скучен? ... НЕ? Абе ти не само очил трябва да си купиш!



Тема ama чакай сега,нови [re: Baba_Marta]  
Автор freestyler (новак)
Публикувано10.12.00 18:49



мое ляво,или твое ляво?
абе и от което ляво да погледна има само решетки,,,,,



Тема Отг: Урокнови [re: Baba_Marta]  
Автор efir (ентусиаст)
Публикувано10.12.00 20:03



Имам си цейсен - искаш ли да му ги ослуша?



Тема Отг: Урокнови [re: Baba_Marta]  
Автор lNA (непознат )
Публикувано11.12.00 02:57



TI SI KUKU



Тема А ти синови [re: lNA]  
Автор efir (пристрастен)
Публикувано11.12.00 12:56



ПИКЛА!!!!
уау!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.