Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гадост по BTV  
АвторГого (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 12:42



Втори ден по BTV излъчват реклама за предстоящото шоу на Слави Трифонов. За тези от вас, които не са я гледали:

Появява се някой си, маскиран като Стиви Уондър и си пее-говори: "Ай ем Стиви Уондър. Всяка вечер ГЛЕДАМ Слави Трифонов. Няма не искам, няма недей..."

Вярно е, че "Show must go on", ама чак пък на всяка цена???

За мен това е ГАВРА с ощетен от природата СЛЯП певец, сляп ЧОВЕК!



Тема гавра е,верно,нови [re: Гого]  
Авторtempter (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 12:53



напоследък пошлостта така ни е сграбчила,че майката си трака........
нали си слушал рекламата на айрян по радиото,дето един накрая се уригва......
но.......каквито клиентите-такава и рекламата.....
калкото по-силна е уригнята-толкова по-голям пазарен ефект.......само не се знае положителен или отрицателен.......важното е да има ефект.....







Тема Отг: Гадост по BTVнови [re: Гого]  
Авторtempter (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 13:01



бай ти слави го харесвам иначе и го признавам за шоумен номер едно,но му е доста трудно да се отърве от манталитета си на селски бек......но това е......доста е трудно на човек да надскочи себе си......



Тема Гадост по BTVнови [re: Гого]  
АвторGoa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 12:11



Снощи за пръв път (и то не по собствено желание) видях малко от това "шоу" - края му. Е толкова отвратителен кич много отдавна не бях гледал. Ебаси... почвам да псувам автоматично...



Тема Отг: Гадост по BTVнови [re: Goa]  
АвторЛуд (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 12:25



Мисля си че беше малко по-добро от Хъшове и то не за друго, а защото бе поканил умен човек като Кеворкян и пя ппо-малкко от песните си. Слави горкият много се изложи когато поиска да му К.К да му задава въпроси изглеждаше толкова тъпо и даваше такива недомислици за отговори, че ми стана жал.



Тема Отг: Гадост по BTVнови [re: Луд]  
АвторGoa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.00 15:57



Ама умен ли е наистина човек, дето се съгласява да участва в такива...? Или само се мисли за умен?
Според мен ако човек има някакво самоуважение, нема да припарва до такива места... Щото е лесно да правиш парлама :(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.