Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема абе ... нови  
АвторАз (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 21:56



кво да ви пиша?



Тема Отг: абе ... нови [re: Аз]  
АвторЯвор (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 15:38



По-добре нищо от колкото глупост!



Тема Отг: абе ... нови [re: Явор]  
АвторАз (Нерегистриран)
Публикувано14.10.00 19:44



..е тогава нищо...



Тема Напишинови [re: Аз]  
АвторПаяче (Нерегистриран)
Публикувано04.11.00 12:00



нещо.
Каквото ти падне...
:-)



Тема Spider-che,нови [re: Паяче]  
Авторtempter (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 05:27



a ti kakvo shte ni napishesh?



Тема Здрасти, tempter :-)нови [re: tempter]  
АвторПаяче (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 17:13



Много ме затрудни ;-)
Какво да ви напиша?
Трябва ли и аз да напиша нещо?
Просто обичам да чета замъглените мисли на хората...
Напоследък малко хора мислят. Може би не искат. Или ги мързи...
Както и да е.
Хората не са създадени за да мислят, но това в повечето случаи им пречи.
Но това не е най-лошото. Хората започнаха и да не виждат... Вече много рядко хората се заглеждат в света около тях.
Погледни навън : мрачно е, мъглата е покрила цяла София... Виждат се пъстрите дървета. - червена череша, жълт храст, гола круша и зелени борове, слънцето залязва, небето е розово...
По улиците не минават хора. Вгледай се в тишината. Вятърът духа.
В центъра на града не е така. Там по улиците се носят празни тела, вървят на там на където са тръгнали и не се заглеждат в нищо, в никой.. Не чуват нищо. Имат само една цел. Да се движат, да отидат на мястото към което вървят, колкото и безсмислено да е. Вдигаш левия крак, стъпваш, вдигаш десния, стъпваш, левия, десния... Говорят по между си.
Хората ги е страх от тишината...
А ти ги гледаш - минават покрай теб.
Слушаш ги :
- И после какво ще правим?
Страх ги е от неизвестното.
- А аз отидох и...
Няма минало.
- Купих си нов миксер, смятам да си купя и кафемашина...
Алчност?
Ти можеш да си всеки от тях.
Ти си един от тях...

Цитирам Алис Купър :
Няма такова нещо като идеален свят. Докато има хора по света, няма да има съвършенство. Да си призная, учудва ме лекотата, с която се ибиваме един друг - човешкият живот вече няма стойност, загубили сме всякаква съвест. А преди не беше така и не мога да си обясня защо.

Е, написах нещо :-p

Пожелавам ти всичко най-хубаво.



Тема Отг: нови [re: Паяче]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 11:52



"учудва ме лекотата, с която се ибиваме един друг - човешкият живот вече няма стойност, загубили сме всякаква съвест. А преди не беше така и не мога да си обясня защо."
Алисчо май не е съвсем прав... "Преди" - кое преди - от неговата младост ли? Нека погледне назад в хилядолетията и ще види, че най-често извършваната човешка дейност е избиването...



Тема А останалото,нови [re: Паяче]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 11:54



Паяче, е много готино - пишеш със същата лекота, с която изплиташ ефирните си мрежи... :)



Тема Hi, GM ;-) [re: GM]  
АвторПаяче (Нерегистриран)
Публикувано07.11.00 20:27



Да, открай време хората се избиват, но това не е единствената им дейност. Хората правят и много други неща, които често остават незабелязани...
Преди хората са умирали главно по войните, но и това все пак е било уважение към живота : "Умирам за родината!"
Поне аз така мисля. Сега убийствата стават все повече, а някой хора не ценят дори собствения си живот.

За останалото - Мерси :-)
Но аз все още не съм се научила да си плета мрежите там, където им е мястото ;-)



Тема мерси,Паяче,нови [re: Паяче]  
Авторtempter (Нерегистриран)
Публикувано08.11.00 14:49



трябва да се стремим винаги към оптимално съчетание между мисли и действия......а дали това става?.......едва ли:))),,,,,,все пак не е толкова лесно....ти дали успяваш?

за глупостите на Алис Купър-perfrect world-е,ти мислиш ли,че светът трябва да е съвършен при тези условия?


има страни,в които човешкият живот е абсолютно безстойностен.....естествено колкото повече обществото се цивилизова,толкова повече се оценява стойността на даден човешки живот....и май това е правилната посока:))))


пожелавам ти и аз всичко най-!!!!!:))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.