Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кой ще се обиди пръвнови  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 12:47



Днеска съм Грозния_Дребен_Заядливец. Търся си с кого да се заяждам. Искате ли да се заяждам с вас?
И да искате, и да не искате, все тая. Ей го фрийстайлъра, плува свободен стил в бъчва с ръкопляскания, мечтаейки си за сярна киселина. Той отдавна вече никого не изкушава... На НУТ не й стигат силиците да напише повече от две редчета, а пък Опи - обратното - не може да си затвори голямата уста. Опи, с тая уста сигурно можеш да поемеш четворка скул. Другите съвсем затънаха - разни там кукувци, еднокукувци, срамежливи дечица и прочие плява. А пък оня, дето се пише майстор на некъв си плаж в Индия, само се умилква на така наречената Откачалка, вместо да удари по масата като мъж и да каже "Стига простотии! Събличай се и лягай с вдигнати крака!" Ама-хаа... абсолютна сбирщина от пропаднали типове!



Тема Отг: Кой ще се обиди пръвнови [re: GM]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 13:01



Ето, ето - и скапаният интернет е против мен. Тъкмо щях да кажа за оня лигавник Медарко и компанията му, за псевдо-оловния войник, за ненормалниците Адамс и за още по-големия ненормалник Луд, дето трябва да го затворят в пет-шест отделни клетки в различни затвори, и почна да увисва като на някои оная им работа. Шибано сбърканяшка работа





Тема Отг: Кой ще се обиди пръвнови [re: GM]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 13:02



tochno taka...
boi pod krasta...



Тема Отг: az biah parva:)нови [re: GM]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 13:16



i kakvo?



Тема Отг: Енови [re: GM]  
АвторЛуд (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 13:42



аз наистина ти се обидих но това няма знацение защотото азза тожа сум луд. Какув туп компютур набарах лелеи ле е за приуазка.



Тема Отг: нови [re: NUT]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 13:56



az biah parva:) Да, ти беше и prava - това не е много удобна поза, да знаеш - особено ако стената е грапава.



Тема пак закъснях :(((нови [re: GM]  
АвторХм (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 14:04



ми даа
ма това всъщност ти ли си, щото има неква зараза тия дни...
та начи убиждъм съ щот сти мъ принибрегнъл



Тема Отг: нови [re: GM]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 14:06



po-dobre grapava...ot kolkoto gladka, za da ne se plazna:)



Тема Отг: мрън-мрън-мръннови [re: Хм]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 14:33



Ми ти само мрънкаш - хм,хм,хм и така до безкрай. Сега пък се обидила - пак хм,хм,хм, все едно слушам язовец или ехидна [hilq se ehidno]



Тема Отг: ха,нови [re: NUT]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 14:40



ми то целта е да се плъзнеш... леко... с наместване... сега пак нагоре... гърбът ти става на червени ивици, но ти не усещащ нищо, задъхана и алчна, отново надолу, до дъно, пак нагоре, по-бързо, все по-бързо, аааааххххх.....
Леле-леле, чак аз се изчервих [navejdam vinovno ochi s plamnali buzi]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.