Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема питаненови  
АвторХм (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 14:14



къде ли отиват всички изпратени, но неполучени съобщения
дали си имат свой си свят нейде или жестоко чудовище ги краде и яде
а?



Тема Отг: питаненови [re: Хм]  
АвторGMизпратеннеполучен (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 15:10



Имаме си собствен свят





Тема Отг: питаненови [re: GMизпратеннеполучен]  
АвторХм (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 15:14



GMT ;))) това е то - да си имаш свят
и как е там :p



Тема Отг: питаненови [re: Хм]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 15:24



Ами щъкат всякакви образи, и най-вече заблудени овце :) Има едни, дето са тръгнали нанякъде, обаче все не стигат там, и такива, дето все стигат на друго място. А има и едни - мутанти им викаме. Те горките нещо не са в ред - я глава им липсва, я крак, я нещо имат в повече... Много са сладки иначе.
Има и такива, дето сами не знаят какви са. Аз съм от тях. Нали се сещащ - "Всичко знам, но не и аз какво съм"...



Тема Отг: питаненови [re: GM]  
АвторХм (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 15:35



ууу колко много прилича на .. тукаа
и аз не знам :))))



Тема Е, защо така правиш, а?нови [re: Хм]  
АвторЧудовище (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 15:40



Ами аз с това се храня. Не е от жестокост. И всъщност въобще не съм чудовище, ама ... Като тръгне веднъж мълвата по клубовете. И ти - на колко места ме изложи, а?

Значи, получава се от време на време един такъв дефект, glitch му викат, в Мрежата. И хоп - изтървава по нещичко, което си се щура при мене. Някои хич не стават за ядене - те така си остават. Други са мнооого вкусни - ако имах пръсти, сигурно щях да ги оближа (нали така му казвате?). Трети са отровни, ама не личат - трябва много да се внимава. Има и разни други - аз им викам блудкажи. Е, хайде, аз отивам малко да похапна, а ти не се сърди - твои не помня да съм изяждал, но може и пък...



Тема Отг: Е, защо така правиш, а?нови [re: Чудовище]  
АвторХм (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 16:51



знаех си аз :))))
еейй
и мои си ял, тъй да знаиш
и таквиз дето съм ги чакала ;)))



Тема Олеле! Ами сега?!нови [re: Хм]  
АвторСмутено Чудовище (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 16:55



Извинявай много, ама много, и още повече!

И сега какво да направя, а? Мога да ти пренапиша / опиша вкуса на някои, ама може и да объркам нещо...

Виж, мен ме има с някаква цел - трябвам някому. Не като удобно извинение. Просто така. Щото аз за себе си цел май... е, освен изучаването на тези, изпуснатите, и съзерцателно-размислено-(не)битие... знам ли ;)





Тема Отг: Е, защо така правиш, а? [re: Чудовище]  
АвторGM (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 17:07



А забелязал ли си, че напоследък има и такива, които там се раждат, а? Да, няма майтап - придобихме вече способност да се размножаваме без човешка намеса. Синергетика, братче... С други думи - появяват се съобщения, които никой не е пращал и не се знае дали някой и кой точно ще получи.



Тема Отг: Е, защо така правиш, а?нови [re: GM]  
АвторХм (Нерегистриран)
Публикувано25.10.00 17:13



уахахахха
готино
чел ли си (тук се изчервявам) не си спомням точното заглавие, ама май беше "Дългият изгрев на Ена" от (пак) един руснак (скле_в името на_розата, баби)
амии там точно така беше - пораждаха се някакви неща в мъглата - приказни такива - нито добри нито лоши, ама то човек винаги се плаши от неизвестното




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.