Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 02.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема za falsha s lubovнови  
Авторtempter (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 00:13



тема,предизвикана,даже извикана,изкрещяла,посиняла,и леко закъсняла;)))(сигурно е от смяната на климата-жените знаят защо)
кое е фалшиво и кое истинско?
ако погледнеш на нещо с фалшив поглед,значи ли това,че то е фалшиво?ако с фалшив подпис осиновиш дете от дом,значи ли това,че постъпката ти е фалшива?ако си с фалшиви гърди,значи ли това,че филмът в който играеш блестящо е фалшив?ако фалшивите тонове на китарата ти докарат нов стил в музиката,значи ли това,че тя е фалшива?
ква е изобщо тази дума 'фалшив'....звучи ми като 'пършив'-също толкова гадно и нечистоплътно.....сигурно защото и самата дума е нечистоплътна.......
я да видим думичката 'истинско':
за нея често се използва предлогът 'като'.....тоест нещо е като истинско....а това значи ли,че това нещо е фалшиво?
кой е например истинският прах за пране?
кое е истински шотландското уиски?
пушенето ми доставя истинска наслада,но кофтия вкус след препушване ме кара да се съмнявам дали насладата е истинска.......
за любов няма да говорим-там никога не е ясно коя е истинска,коя не е,защото една любов докато трае е винаги истинска,а след като отмине и се появи новата -винаги е фалшива,,,,,,,ама за мен любовта не е тълкуваемо понятие,пък и аз не съм много спец по нея......

e,и аз не знам дали тези мои думи са фалшиви или истински,но тука една френдка ще вземе да ме допълни ;)))








Тема За Валса с любов...нови [re: tempter]  
АвторФрендка (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 01:21



Темп, Темпти!
Йоп, Йопчо!
Е-е-ех, Ехчо!

Какви фалсчета вместо среднощни валсчета !!!

Ти пак изби рибата!!!
Какво да те допълвам… То човек няма как да те изпразни тебе, че да остане нещо за допълване… мъжете знаят защо)
Това моето начало май беше фаул-старт…






Тема Отг: За Валса с любов...нови [re: Френдка]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 07:14



Сладурчета ! :)



Тема vals li e ili tango.......нови [re: Френдка]  
Авторtempter (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 10:26



.....posledno ili poredno ? (marlon brando znae zashto)......vadi paketcheto maslo ot hladilnika;)))

.......eh......uj si GPV,puk se pravish i se surdish....i me ironizirash......


za starta......ami to za da ima start tryabva da ima i final,a nie s teb.....oups,az(mai e po-dobre da govorya v edinstveno chislo)si byagam ei taka,za zdrave;))))




Тема Изкусителю...нови [re: tempter]  
АвторОпърничавата (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 10:33



Значи намекваш, че погледът ми е фалшив и съм се усъмнила в твойто влияние? Аз, с тези честни сини очи?!? Ще взема да се фръцна. А, не! Изваждам си огледалцето и блясвам едно зайче в твоите очи. А имаш сълзичка в оченцето? Това е, защото ми се смееш, доста силничко. Смехът е здраве! Подарявам ти го! И сам си признаваш, че влиянието ти е само, докато трае. Сега, няма вчера, няма утре. Но чак пък да ти е омръзнало...Хубаво си разперил този дъждобран над твоето микрообщество, но все си мисля, че може да покавалерстваш, ако се случи.

Това е моето допълнение, т.е. compliment ;)))



Тема Отг: za falsha s lubovнови [re: tempter]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 10:41



ako se pogledne ot dobrata strana...
to Pepeliashka, uspia da otide v dvoreca, da nameri lubimiat princ i da poleti s nego...v ritama na balsa:)...



Тема sled malko shte ti otgovoryaнови [re: Опърничавата]  
Авторfreestyler (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 10:41



imam malko speshna rabota



Тема aaaaa tvoyat pogled ne e falshiv,нови [re: Опърничавата]  
Авторfreestyler (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 11:08



samo malko grumotevichki blesvat v nego,predizvikani neznaino ot kakvo......da ti se smeya?tova puk ot kude ti hrumna?
hey!
ya uspokoi topkata!
friendovete sa za tova......a az Teb si te broya za friend.....nomer 1 daje......tuk v neta....
ne mi e omruznalo.....po-skoro kachih sledvashtoto nivo......
dujdobrana sum si go razperil i v momenta dori go armiram.....s men li si ili ne?




Тема ne si falshivнови [re: freestyler]  
АвторОпърничавата (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 11:55



Знаех си, че става въпрос за освободен и/или щедър човек. Приятелю, с теб съм, ако трябва да свършим някоя работа. Може ли да кажеш какво е това по-високо ниво или се досещам? Уж мъжете говорили направо, а жените - с намеци и заобикалки. Не се отварят широко вратите, защото става течение и може да настине човек ли? Или просто не е това ключе? Ще ми го подадеш ли? ;-)



Тема Отг: aaaaa tvoyat pogled ne e falshiv,нови [re: freestyler]  
АвторФренд-Oppy (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 15:46



Йопи, аз не съм "Опърничавата". Не различаваш ли?
Не съм толкова ... романтично създание като нея...Егати обяснението. :-)Кога ще ти светя аз с огледалце в очичките?!? Ха-ха-ха!!! Аз бих ти светнала една (опс! цензура!).

Получих ти смс-а за събуждане. Не звучеше зле, ама е малко недовършено... Няма ли продължение?

Опи-неукротяемата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.