Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отг: losho e da prisposobyavashнови [re: Луд]  
Авторелемент92-94 (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 09:08



О,Луд!
Преди време ти казах,че те обичам.истина беше-даже много дълго беше-цяла седмица продължи,даже малкия си син запознах с теб и той каза"Този човек много бързо схваща алгоритъма на нещата и затова бързо му омръзва всичко"Ако ти върши работа това мнение на 15 годишно дете възползвай се....
а от мен един цитат,щото знам,че обичаш:Всички цели са унищожени:ОЦЕНКИТЕ на ценности се обръщат една срещу друга....
назовават добър,който следва сърцето си,но и този които следва само гласа на дълга си.
назовават кроткия и примирителния добър,ала също и храбрия неприклонния.
назовават добър добродушния,избягващ борбата човек,ала също и жадния за борба и победа човек.
назовават добър този,който иска да бъде винаги пръв,ала също и този,които не иска да има никакави предимства пред когото и да било.....

Та ти от кои качества все пак би сглобил еталона и въобще нужен лие такъв и въобще за какво ти е обществото,ако еволюираш и бъдеш единак - независем от всички сам за себе си цяло общество не е ли по добре.
А когато искаш да рушиш и да поведеш другите след себе си първо трябва да се изградиш сам...та все пак КОЙ СИ ТИ,Луд?



Тема Отг: Normiteнови [re: Луд]  
АвторОпърничавата (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 09:54



Ако сме самокритични, самостоятелни, независими, самоизграждащи се, а с две думи - на собствено управление, т.е. softcontrol, тогава отдавна сме минали този кръг от състезанието с отчитането на знаменца. Дори може да сме направили някакви полезни неща в живота, и то както трябва, т.е. опитът ни досега е достатъчен за едно самоуважение. Изградили сме собствени норми и благодарение на самоуважението си можем да ги предложим на обществото, е, дори и на ограниченото ни микрообщество. И понеже обществото днес у нас няма ясни норми за добро и за лошо, съзнателно се поддържа хаос в ценностната система, уважение буди в мен всеки, който се опитва да го подреди и който има сили и достойство да го изпълни. Така че няма нищо лошо личността да влияе върху обществото, дори и ограничено. По-добре да събираме личности, отколкото знаменца. Важно е не спечелването на първото място, а участието в състезанието. Освен това трябва и да се помисли дали човек да участва в състезание, в което не се спазват правилата. Аз лично отказвам. Предпочитам да участвам в по-малки игри с ясни правила (норми), които всеки от участниците спазва. Малки, но истински.



Тема Отг: a koe spored teb e false?нови [re: tempter]  
АвторОпърничавата (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 10:00



false е едно да говориш, друго да правиш...А какво означава тогава никът tempter? Не е ли Изкусителят? Или провокираш другите да освободят духа от бутилката?...;-)



Тема yop!!!!нови [re: Опърничавата]  
Авторfreestyler (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 10:36



a dobur den!

kakvoto sum govorel,obiknoveno sum go pravel....kakto i sega mi omruzna da sum tempter....toest-pisna mi-i eto me-ne sum.....

ako se krustya Festur Adams shte izbyagash li?;)))



Тема dobre kazano,нови [re: Опърничавата]  
Авторfreestyler (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 10:39



.



Тема Отг: еp!!!!нови [re: freestyler]  
АвторМортиша (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 11:31



Не плаши хората с МОЯ Адамс!Най-интересния мъж - толкова ужаси ми е предложил,като никой на земята.
А при моя френски как изпада във възторг и целува ръцете ми и двете от ноктите до раменете!Ах АДАМС !!!



Тема az sum bratovchedut Festur,нови [re: Мортиша]  
АвторFESTUR (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 11:45



skupa Morticia......



Тема Отг: наистина ли?нови [re: FESTUR]  
АвторМортиша (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 12:04



СКЪПИ ФЕСТЪРЧО,пак ли си потърпевш,пак ли не те забелязват или те само заради неговото име АДАМС!
извини ме - довечера за компенсация ще ти осигуря
последен модел взривно осветление.......



Тема Наистина добре казано, нонови [re: Опърничавата]  
АвторGoaMaster (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 12:06



не съм 100% съгласен. Някъде към 72. Обикновено в днешно време само личности с отрицателно влияние биват забелязани. Другото става бавно, несъзнателно и не много често.
И не ми харесва тоя мек контрол, дето го предлагаш. Виж, ако беше selfcontrol, да :)



Тема Отг: Наистина добре казано, нонови [re: GoaMaster]  
АвторОпърничавата (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 12:14



Master-ът си е Майстор. Изпипва нещата твърдо и докрай. А който може, ще забележи! :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.