Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Ami ste si otvorim nova tema:)нови [re: GoaMaster]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 18:27



bez da prechim na nikoi, nai-vajno na sebe si...
tragvai:)))
i vnimavai, kakvo spodeliash...
utre iskam da me posreshnesh s usmivka:)))
NUT



Тема Specialno za NUTнови [re: NUT]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 20:25





Ne znam dali si zabeliazala za skromnoto mi syshtestwuwane (koeto e twyrde wyzmozhno kato se ima predwid nalichieto na chowek kato GoaMaster), no po edna sluchainost se padam praitel na wyprosnia indiwid. Ta toi e mnogo gotin pich (ne che sym kazal neshto nowo de :) obache zad goliamata mu weselost se krie ranima dushica (dali e lesno ili trudno ranima niama znachenie). Ta bih iskal da te pomlia da ne mu natresesh niaki den nshto nepriatno, zashtoto mnogo shte bydem natyzheni wseichki. Mislia che izobshto ne se izrazih iasno, no kato widish chowek koito poznawash ot godini da se dyrzhi ama ABSOLIUTNO neprowichno za nego i to samo zashtoto (ne che iskam da te obidia de) e poluchil otgowor ot teb...ami niakak si me kara da pusna w hod grizhownoto nastroenie.
Ta molia te bydi mila, nezhna, grizhowna i go hareswai winagi (nai-malko go hareswai),zashtoto toi malko(ili mnogo) e nadminal taia stepen :)
S nadezhda che molbata mi niama da te zatrudni mnogo: Amber




Тема Отг: Specialno za Amber...нови [re: Amber]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 20:57



ne te barkam s vechnata...
ta...
poneje ne vijdam da ima niakakav problem, kogato dvama dushi si pishat...ne moga da asociram namesta na treti...kamo li problem...
a horata sme sazdadeni, za da se razvivame/promeniame...nadiavam se tazi promiana da ne e problem, za men ne e...
i poneje sam si malko gad...nadiavam se, che me razbirash...i se nadiavam da ne se namesvash...
ne che mi prechish...no se iavaiavsh neshto, kato...niama da kazvam:)
spoko si pii pieneto, ako obichash de...ot men nazdrave:)



Тема Отг: Ami ste si otvorim nova tema:)нови [re: NUT]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 21:12





Az twa pywoto mnenie go napiash bez da sym chel powecheto wi neshta. Ama sega wizhdam che to rabotata bila seriozna.
Ta goworeiki ot roliata na toia s kokalcheto deto e kontuzeno ti kazwam NUT. wnimawai da ne se okazhesh na 15 godini ili tam niakyde, t.e. wyzrast nepodhodiashta za...hmmmmm kakto i da e
So beware!



Тема Отг: Hi Goa...нови [re: GoaMaster]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 15:00



kak e nastroenieto dnes?:)



Тема Отг: Hi NUT...нови [re: NUT]  
АвторGoaMaster (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 15:21



не помня да сме се наговаряли вчера да влезем днес по едно и също време :)
Като почвах да пиша новата тема, още не беше се появила, а като я свърших - хоп, едно махване с вълшебната пръчица и ... ти си тук. Но... злият вълшебник ни откри и сега трябва да се боря с него... Нищо, знам му ахилесовото коляно :)



Тема opsa...нови [re: GoaMaster]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 12:37





Eeeee sega shte se prawim na gadni li? i op ahilesowite chasti shte se ritame, a? A az ne moga li da te secna po ahilesowia kryst :P



Тема Отг: ОК, братонови [re: GoaMaster]  
АвторpironSKI (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 14:51



Така е. и ти си прав. Ако искаш да обсъдим нещо -





Тема Отг: охо, появи се значинови [re: pironSKI]  
АвторGoaMaster (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 15:02



Здрасти, пирон. Мерси за предложението. Ето и мойта поща:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.