Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Най-шантавото тук е,нови  
Автор Татко ()
Публикувано07.09.00 12:03



че нищо шантаво не става?

Тема Татко?нови [re: Татко]  
Автор ? ()
Публикувано07.09.00 12:05



Ти си Злосторник, нали?

Тема Въпросителна??нови [re: ?]  
Автор Татко ()
Публикувано07.09.00 13:01



Не съм злосторник, добро дете съм. Не съм пакостник. Не съм лош. Ям си обяда, и десерта даже. Закусвам и вечерям навреме, и навреме си лягам.

Тема мен тази мяу също ме нерви.нови [re: Татко]  
Автор ? ()
Публикувано07.09.00 13:07



страшно много.

Тема Що бе? [re: ?]  
Автор Татко ()
Публикувано07.09.00 13:29



не е лошо девойчето. Пък и никой не е съвършен, нали? Но не й казвай, че те нерви, да не се засегне нещо.

Тема прав си, съвсем нормално е даже :)))нови [re: Татко]  
Автор Хм ()
Публикувано07.09.00 13:29



съвсем нормално си е - даже много по- от запозн. ма така си е - мен като малка като ми кажеха я говори сега на английски и ми изчезваше всичкия английски, че и български в дън земя - сега говоря де, ама от онея думички дето ги има само в сленг речника (и в тюториала ;)))) май вродената човешка (и по-специално шопска) склонност да не се прави правилното на определените за целта места надделява

Тема ха, знам, ченови [re: Хм]  
Автор Татко ()
Публикувано07.09.00 13:31



тюториъла ти е харесал, нищо че не е обогатил познанията ти :Р ама кви са тея работи бе, къв е тоя шантав клуб от сума време не съм видел една шантава тема тука. а запознанствата що не бачкат бе?

Тема теми трият там тъпанаритенови [re: Татко]  
Автор ? ()
Публикувано07.09.00 13:33



хубави теми имаше тая мяу

Тема ма изобщонови [re: ?]  
Автор Татко ()
Публикувано07.09.00 13:35



не се отваря бе, само излизат темите и като почне да отваря - нищо. Пълна скръб. мамкаму, ше си седим тука в шантавия, или в клуб шах да го еба.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.