Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Част от всичко  
Автор Луд ()
Публикувано04.09.00 11:06



Мислих си. Вие наистина сте сами, нямате нужда… Сами сте сами. А, аз се страхувам. Страхувам се да остана сам, защото някое друго аз може да се пребори с мен. А, аз съм слаб. И после. И после какво. Какво ще стане с мен? Къде ще отида? Ще продължа ли да живея чакайки своя миг? Дори в мен самия цари разцепление не мога да бъда цяло, аз съм просто частите. Аз не съм цялото, а съвкупноста от частите, но те зловещо започнаха да придобиват все по осезаемо своя индентичност. Те са Аз, но от друго време и с други приятели. Бих могъл да бъда всяка една от тях, но ми е трудно да управлявам всички тях. Понякога. Само понякога завиждам. Завиждам ви че сте сами. Искам да кажа, че наистина сте сами. И когато сте сами сте самотни. Аз съм самотен само когато съм с другите, когато съм сам аз съм в море от идеи и море от чувства. Море тъмно като нощта и море бездъно. Необятно и някак пусто в свойта тъмнина. Нито един лъч не стига до създанията там долу. Но те не са сляпи или може би, но само в общия човешки смисъл. Всъщност ние сме много по-сляпи от тях. Но благодарете на Бог за гордоста и наивноста си, защото те ви пречат да го разберете. Та мога ли аз да бъда морето? Не аз съм частите от всичко на земята, но не мога да бъда нищо цяло. Аз живея в очакване, но страхът го измества с всяка изминала минута. Надеждата, очакването означават бездействие, а аз избрах страха и се научих да го чета в очите на другите. Но вашият страх е някак смешен, някак страх от повърхноста не е този моят от дъното на океана. Страхувайте се защото страхът е тежеста завързана на краката ви осуетяваща вашият полет, не я махайте защото после ще трябва да полетите. Да отлетите и никога повече да не се завръщате тук на бунището. А то ще бъде тук и ще ви влече, а небето ще ви омръзне там ще бъдете сами и по-лошото самотни. Ще намразите изгревите и красотата ще виждате красивото, но то ще ви дразни и вие ще бъдете объркани. Дори другите птици не ще могат да запълнят дупката, празнотата. Предпочитам да бъда риба, хайде да бъде делфин. Делфин, който от време на време скача и полита, но само за кратко и само дотолкова да усети слънцето и да види красотата, да види изгревът и да му се наслади, а после обратно да се гмурне към дъното и болката.

Тема Стига бе,нови [re: Луд]  
Автор ? ()
Публикувано04.09.00 13:06



няма ли да престанеш. Не те ли заболяха ръцете да пишеш, използвай ги за нещо по смислено - да държиш чаша с нещо по-силно например.

Тема само.....нови [re: ?]  
Автор една ()
Публикувано05.09.00 13:46



ТЕБ ОБИЧАМ..........ЛУД!!!!!!!!!!!!!!!

Тема само.....нови [re: Луд]  
Автор Gordon ()
Публикувано05.09.00 22:27



Че е лудост, лудост е, но има в нея някаква система... Хей Луд, що не идеш в клуб Философия, там има и по-луди от теб ;--)))

Тема Отг: само.....нови [re: Gordon]  
АвторЛуд (Нерегистриран)
Публикувано11.09.00 14:18



Аз съм в Психология там хората ме приеха радушно, радвам се за което.



Тема Отг: Част от всичконови [re: Луд]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 13:48



Ya stiga si ni tormozil ami idi da gi razpravyash tiya ha psihologa si .
Ako vse oshte nyamash takiv dobre e da si namerish , imash nujda !




Тема Отг: Част от всичконови [re: Луд]  
АвторGoaMaster (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 14:35



Ти си щастливец
А бунището е вътре. Всички бунища са вътре. Отвън е само идеята, а тя никога не може да е бунище.



Тема Отг: Част от всичконови [re: GoaMaster]  
АвторЛуд (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 18:09



Да бягаики от бунището ще стигнеш до себе си, за съжаление аз още съм тук и вонята все още не ме е прогонила от този свят. Имам надежда, че ще свикна с миризмата и с уродливите форми на живот които я обитават. Не мога да избягам по точно нямам сили да избягам, защото избягам ли няма да мога да се врна(зле съм с ориентацията:-).
Кики написа остави ме на мира или нещо от сорта - тази тема беше забравена отдавна докато ти не и вдъхна живот явно не искаш да избягаш от нея. Защо четеш като знаеш какво ще последва. Не не ми казвай не ми се четат оправдания.
Луд се промени може би сте осетили. Не знам за добро и зло, но знамм че е под влияние.



Тема Отг: Част от всичконови [re: Луд]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано03.10.00 18:20



promianata vinagi e ot neshto...a neshtoto dali si struva...zavisi ot izpolzuvaneto mu...a sashto, ot vazpriatieto na novoto...



Тема Отг: Правинови [re: NUT]  
АвторЛуд (Нерегистриран)
Публикувано13.11.00 20:23



ми впечатление, че с теб сме си писали разни неща и преди, а чак сега го забелязвам. Благодаря за обръщаното внимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.