Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 28.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бахти все се обърквамнови  
Автор Татко ()
Публикувано23.08.00 10:27



с тоя Шантав клуб, искам в клуб ШАХ Айде сега Шах, шах и МАААААААААААААААААт с кон на Е6, да го еба.

Тема много сериозно!нови [re: Татко]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано23.08.00 11:25



Татко? какъв е този речник? Не ти ли е неудобно от малките деца (като мен) които четат тук? освен това, не е ли по-подходяща царицата за гореописаната процедура?

Тема много сериозно!нови [re: едно ку-ку]  
Автор canoppus ()
Публикувано23.08.00 11:33



ще ми се да използвам този речник, щото иначе няма да мога да обясня за какво е по-подходяща царицата :))))))

Тема много сериозно!нови [re: Татко]  
Автор Гого ()
Публикувано23.08.00 11:57



Обърни дъската, бе, ахмак!

Тема серсемино,нови [re: Гого]  
Автор Татко ()
Публикувано23.08.00 12:11



от другата страна е табла бе, бунак, а па клуб табла нема още, и белот нема да ходиш там да викаш коз коз айде са доло гащите капо

Тема Татко,нови [re: Татко]  
Автор tempter ()
Публикувано23.08.00 13:20



не си се объркал,брат ми! нема грешка......с други думи;)))/нали го знеш вица?/ хеххехе-я виж как прозвуча-"татко,не си се объркал,брат ми!"-хахахха къде ходиш бе? поздрави!

Тема Ха!нови [re: tempter]  
Автор Татко ()
Публикувано23.08.00 14:06



а, тва ми хареса, йо, бро! ми никъде не хода, се съм си тука, виках си поне едно шахче да метна, като почна първо метам пешките, после метам и другите и най-накрая само цицини в противника :))))

Тема ааааааааааааа,нови [re: Татко]  
Автор tempter ()
Публикувано23.08.00 14:35



харесал си си някоя шахматистка,знам аз;) или пък някоя с бельо на черно-бели карета;)))) и аз го обичам тоя шах;))))

Тема ?!нови [re: Татко]  
Автор Teo ()
Публикувано23.08.00 15:04



Аз не играя шах, но все мислех,че е кротка игра. Мислене, местене, това, онова...А пък то какво било.

Тема Бахти все се обърквамнови [re: Татко]  
Автор Кроко ()
Публикувано23.08.00 15:15



Фадър, начи за да компенсираш липсата на клубове за белот и табла, може да се играе и така играта: Шах, шех, три пешки метър, два коза, царицата да се съблича, гаси светлините! Мат с коня на 43 ход! Цунг-цванг, цайтнот, контра на офицера, царицата остава капо! Пешките го удрят на групови изпълнения и оргия! Ебати простотията написах, ама тука е около 50 градуса! Как изобщо пиша - и аз не знам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.