Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 07.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Писнало ми е!  
Автор Music fan ()
Публикувано10.08.00 20:47



Писнало ми е от Америка и тъпата им култура и реклама - накъдето да се обърнеш ту тъп американски филм с неизбежния хепиенд..., ту белозъбко ти рекламира Coca Cola или Colgate....или пък ти пробутват разни пикли като Мадона и Бритни Спиърс и твърдят че са върха... Бавно и сигурно започват да ни промиват мозъчетата и в един момент се усещаш че преживяш Орбит, миеш си зъбките с Колгейт и слушаш Бритни и Н'Синк:((( Yankee go home!

Тема Писнало ми е!нови [re: Music fan]  
Автор dj ()
Публикувано11.08.00 01:49



iskam da duv4a IDEAL dokato sluscham Lili Ivanova ili Emil Dimitrov :)

Тема Писнало ми е!нови [re: Music fan]  
Автор пипи ()
Публикувано11.08.00 10:15



мий си зъбите с "Поморин" слушай тъпата Лили Иванова гледай "Дунав мост" и си мисли за още по-тъпата България

Тема Писнало ми е!нови [re: пипи]  
Автор непромит мозък ()
Публикувано11.08.00 12:13



Има си хора за всичко - и за промивка на мозъци, и за затлачване на душици. Половин България слуша чалга, драги ми Music Fan, а още толкова гледат Изабела все по-бременна или някоя друга боза. Орбит, всъщност, не са толкова лоши, а и не значи, че си се американизирал. То си е до тебе. Трябва да си доста ... посредствен, за да ти действа както на американците - в картофените щати, затънали до уши в самодоволното си консуматорско пренебрежение към света извън фургона / малката къща с градинка / голямата с басейн. А ти не си, нали?

Тема Писнало ми е!нови [re: непромит мозък]  
Автор Сврака шестокрака* ()
Публикувано11.08.00 14:08



надали ще те разбере‚ обаче....

Тема Писнало ми е!нови [re: dj]  
Автор edno ku-ku ()
Публикувано11.08.00 15:09



che kvo i ima na IDEAL-a? duvka kato duvka malko balonchetata biaha problem i vkusa ama to tova e za pochti vsichko Bg ot edno vreme ama ia si pomislete che sled izvestno vreme shte iadem bezvkusni domati kakvito sa vsichkite po sveta?

Тема Писнало ми е!нови [re: Сврака шестокрака*]  
Автор просветлен мозък ()
Публикувано11.08.00 16:56



Важното е да е весело, иначе не играя! ;))) Благодаря, все пак - бях на път да се разочаровам. Нейсе.

Тема Писнало ми е!нови [re: Комунист]  
Автор Music fan ()
Публикувано11.08.00 17:55



Писнало ми е и от преклонението пред Америка - едно време бай Иван сега Билю свирката:((( Те че американците се имат за крале на света си е техен проблем, ама защо трябва да им лижем задниците ид а си плюем страната:(( Нямам нищо против чалгата (но не я употребявам!) - ако правиш паралел в Щатите най-много кънтри продават - което си е тяхната чалга:))) Просто исках да си кажа болката - аз съм непромит мозък, но ми е болно дагледам другите как си мислят че Америка е страна на мечтите и на дъвка Орбит:)))

Тема Писнало ми е!нови [re: Music fan]  
Автор непромит и просветлен мозък ()
Публикувано11.08.00 18:05



Съчувствам ти, приятел, обаче не знам защо ти е толкова представителна извадката - аз имам ужасно много приятели, които вече не живеят в България, някои са и в Щатите, дори. Но не познавам такива хора. А ти, вместо да те боли, помогни им - то и тях ги боли, щото си причиняват допълнителни мизерии с тези си убедености. Хайде, със здраве! ;)))

Тема Писнало ми е!нови [re: Music fan]  
Автор Music fan ()
Публикувано11.08.00 21:01



Ами че то американците са си с промити мозъци още от едно време - още от Революцията насам ги тормозят - защо обаче трябва ние точно тях да се опитваме да догоним? Няма нищо лошо че имаш куп приятели в Щатите - всеки сиследва пътя и се оправя както може.! Аз все още съм оптимист и много искам нещта в България да се оправят! Дано да са повече такива като мен за да стане по-бързо:)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.