Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 25.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И аз си седя...нови  
Автор GoaMaster ()
Публикувано21.07.00 12:42



На един стол пред една маса и си пия уиски "Лагер Савич". Приближава се една блондинка с разюздана архитектура и пита свободно ли е. Кимам. Сяда. Дотук добре. Обаче следващият й въпрос ме изненадва - дали АЗ съм свободен. Казвам й да почака и се пръждосвам. В този момент съм открил една нова черта от характера си (черта - двумерен обект): силна воля. Връщам се след пет минути. Архитектурата е още там. Явно е видяла нещо в мен. Чудя се как ли го е забелязала - масата е непрозрачна. Сядам. Подавам й един банан. Тя го поема. Настъпва сюблимният момент. Затаявам дъх. Музиката спира. Забиват барабани. Блондинката обелва банана и го изяжда. Ясно. Открил съм измамата! Питам я какъв е истинският цвят на косата й. Тя се облещва и задава логичния въпрос. Не й казвам. Както е известно, блондинките не могат да ядат банани. Щото не могат да им намерят ципа. Излъгвам я, че си личи по вторични полови белези. Тя си признава, че е кестенява. Сега вече мога да й отговоря. На сутринта се събуждам и имам две възможности: да съм сам или да не съм сам. Избирам да не съм сам. Отварям очи и виждам кестенявата блондинка. Прецизна е - навсякъде изглежда руса. Събуждам я и й казвам да се боядиса в черно. Тя разширява сънени зеници, кима покорно, облича се и излиза. Чудя се - ще дойде ли довечера едно чернокосо творение на оня вдъхновен ненормалник. Господ е луд архитект и инженер. Две висши са му дошли множко...

Тема И аз си седя...нови [re: GoaMaster]  
Автор siskina ()
Публикувано21.07.00 13:09



bravo na teb :))))

Тема купон,а?нови [re: GoaMaster]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано21.07.00 16:05



иха! що не ме вземеш и мен? аз ставам и за блондинка ако трябва ...и ще ти покажа един друг начин за ядене на банани :-)))

Тема купон,а?нови [re: едно ку-ку]  
Автор KY-KY ()
Публикувано21.07.00 17:36



aaa tva ot hai li go izdadi?

Тема купон,а?нови [re: GoaMaster]  
Автор изит ()
Публикувано21.07.00 21:45



GoaMaster,не ти отива да пишеш такива неща

Тема купон,а? [re: изит]  
Автор dino ()
Публикувано23.07.00 00:41



Сахиб чете "Хай клуб"?!

Тема dino-zavar.нови [re: dino]  
Автор KY-Ky ()
Публикувано23.07.00 22:10



iavno chete.

Тема .....i se vdujnoviavaнови [re: KY-Ky]  
Автор dino ()
Публикувано25.07.00 19:07



Molia-molia, biftecozavur mi e porodata, no ne podu6vam ti da si ot neia.;)

Тема .....i se vdujnoviavaнови [re: dino]  
Автор fred ()
Публикувано25.07.00 19:12



grrrrr ne az sam REX,ama po dusha...:)

Тема И аз biah tam...нови [re: GoaMaster]  
Автор NUT ()
Публикувано25.07.00 20:18



Na edin stol i si pih chetirite rozi..., do momenta, kogato edna blondi...se prebi ...t.e. hlazna se ot niakakva bananova obelka..., no v sashtia moment edin, sashto piesht...skochi da i pomaga, no se spana v kabela na sistemata - i muzikata spria...i te dokato smeniaha zvetovete si..., az se iznesoh - bez povredi... :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.