Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Тиририрам-пам-пам!нови  
Автор Пулчинела ()
Публикувано12.07.00 10:55



И.. бум-бам-бим.....и..... цялата сцена бе обляна от светлина...и ето! вие сте лице в лице с мен - Пулчинела! Дин-дан! Ето го Арлекино! - Дин-дан! Ето го Буратино! Дин-дан! Ето го Карабас! ние ще изпълним нещичко за вас! В креслата вий се отпуснете, за друго нищо не мислете! На нашето театро днес се насладете!

Тема а за мен лимоннови [re: Пулчинела]  
Автор ПУДЕЛЪТ АРТЕМОН ()
Публикувано12.07.00 11:02



защото днес съм зрител аз и ще ви гледам във захлас;)))

Тема Хайде на бас!нови [re: ПУДЕЛЪТ АРТЕМОН]  
Автор Карабас Барабас ()
Публикувано12.07.00 11:36



че ще свиря таз вечер у нас на фендер джаз-бас заедно с целия училищен клас намазани всичките с мас и ще останем накрая без глас...

Тема имам аз за теб лимон,нови [re: ПУДЕЛЪТ АРТЕМОН]  
Автор Пулчинела ()
Публикувано12.07.00 12:28



имам даже сладък слон:)) Ти си моят шампион, ти си моят бест бон-бон! В креслото ти седиш с верен поглед ме следиш:) Не изпадай ти в захлас а посмей се днес с нас! Но тихо-тихо, шепнешком пудел скъп мой Артемон, да не чуе Карабас, че ще ни нареже като праз!

Тема Оле-оле, Карабаснови [re: Карабас Барабас]  
Автор Пулчинела ()
Публикувано12.07.00 12:37



днес ще свири контрабас!! Запушете си ушите, затворете си очите, че щом запее Карабас - буря вие с мощен глас! Ала вие не се плашете - просто бързо побегнете, валидолче си вземете и под леглото се пъхнете!

Тема Пулчинела, Пулчинеланови [re: Пулчинела]  
Автор Арлекино ()
Публикувано12.07.00 12:57



Да мога да се пръсна като чаша!!! Да мога като зима да умра!!! щом до теб не мога да се приближа Но не!!! не ме поглеждаш ти, не спират се на мен твоите очи! Блъсни ме, разсипи ме като захар и като захар ти ме събери!!!

Тема не!не! не! и не!!!нови [re: Арлекино]  
Автор Пулчинела ()
Публикувано12.07.00 13:31



Ах! ти си толкоз глупав Арлекино, защо не ходиш повече на кино?! Не ти ли писна вече с мен да спориш? След мен вървиш и само за любов говориш:( Не те обичам!!! Не разбра ли? О, виж се само!! Арлекино от дърво! Нелепо смешен си на вид, не! не си приличаме с тебе хич! че аз съм финна, цялата съм порцелан! Не съм създадена за някой торбалан!!!!!

Тема хехееххеххенови [re: Пулчинела]  
Автор ПУДЕЛЪТ АРТЕМОН ()
Публикувано12.07.00 13:31



аз съм пудел тъй голям, и на никого не съм-не те е срам! верен на Малвина съм докрай, ха сега чуди се и се май;)))

Тема Ха! Малвина! О, горката!нови [re: ПУДЕЛЪТ АРТЕМОН]  
Автор Пулчинела ()
Публикувано12.07.00 13:42



Няма вече косъм на главата! Всичките ги аз оскубах, и Малвина напълно я погубих! Може да съм Пулчинела, но на Краля акъла аз съм взела!!! И не ме ли слушаш ти, то бързо на китайско блюдо ти се превърни!!

Тема Пулчинела не лъжи!!нови [re: Пулчинела]  
Автор Малвина ()
Публикувано12.07.00 13:48



сини са моите коси сини като вечерта, сини като утринта! Кралят влюбен е във мен, той от мене е пленен! Арлекино мен обича, Пинокио след мене тича!! Аз съм най-красива на света! Аз съм най-чаровната звезда! Пулчинела, ти си стой! И умирай в запой!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.