Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема добар ден здравете хора и женинови  
Автор Пешо Простия ()
Публикувано10.07.00 11:51



Изкам да се запузнаеме а може и да си научиме иметата штото иначе как ште се запузнаеме като не си кажеме иметата и нема да можем да викнем -Ас този гу пузнавам ама незнам как муй имито-то тва не е запузнаване а е ништо и пулвина! Ас са казвам Пешу щот така са ме кръстили наще оште кат съм бил бебе и после други добри хора са ми дубавили фамилията а едни даже са ми я разгонили некаде и аз незнам каде!

Тема исвинете грешка е станъла туканови [re: Пешо Простия]  
Автор Пешо Простия ()
Публикувано10.07.00 11:53



убъркал съм си имиту-не съм Пешу а Пешо молим проштавайте за беспукойството!

Тема начи тъй, а?нови [re: Пешо Простия]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано10.07.00 11:59



ний, жинити ни сме хоръ? :( мойту ими гу пиши гори

Тема е кво сега ........нови [re: Пешо Простия]  
Автор Пешо Простия ()
Публикувано10.07.00 12:00



чекам вече 15 минути,даже десет а нема никой да доди да се запузнаеме и ас мислим че сте срамежливи а сигурно и свенливи

Тема не, ненови [re: Пешо Простия]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано10.07.00 12:02



ас ни съм свинливъ, мъ другити съ на убят :) виш, чи пишъ

Тема тува беши грешканови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Пешо Простия ()
Публикувано10.07.00 12:03



за момете щото съм въспитън така от тату който ръботи у двору иначе съм ного мил и добар даже в клас момете писаха за мени у тетрадките-добър е и ас са радвах ного и скачах от джамо от кеф а тва ими нещо като Градина от Долни дол ли си-ас та знам теби.ти имаш убави очи и исобшто си убава

Тема не, ненови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Пешо Простия ()
Публикувано10.07.00 12:06



верну пишиш,ас пък утивам да пишкам в туалета дека е на дворо щот оня у съседа ного мирише а ас само шъ пикам нема да,,,,,,,,,,,,,,,,,,сешташ се, айде и извиниавай аку нешто съм те убидил

Тема саму фнимавъй дъ ни зъбравиш [re: Пешо Простия]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано10.07.00 13:09



дъ си зъпушиш нусъ аку ти съ нъложи дъ акъш, че гумноту ногу мериши... аууууу ужъз!

Тема да бе! грежка! то туй секи можинови [re: Пешо Простия]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано10.07.00 13:14



да гу кажи слет къту виднъш съй усрал нъ метинуту! учити ми нъистинъ съ хубъви, амъ ф мументът гледът много лошу, щоту ни убичъм ас тъкивъ рабути! извини съ бързу на сички жини / клубарки, щоту ся штъ путпукът и тугавъ ставъ страшну!

Тема ни съм акал на метинотонови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Пешо Простия ()
Публикувано10.07.00 14:13



щото мама зе метлата и отиде на работа и нема кой да измите а ас и тату си сидим на двору-тату брои с елка кокошките у курника а ас свирим на цигулка 'малка ноштна музика" от вивалди тотев,ама не става щото още е ден а не е ношт.....и става "голема дневна музика' и кокошките бегат пу двора и тату са ядосва.А той къту са ядоса и фашта ъкурдйона и почва да свири 'жудаз приийс" и пеи:аййййййймаааааааа турбооооо ловъъъъъъъър" и съсетката вика:лъжиш кучиииииии-саму убиштаваш! ас ша кажа на батку за туй чи шти ма путпукът жинити и тои ша ва фани за сукманити и ша видити вий штот батку ми е ногу голям штот и вуйник!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.