Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стига вече!  
Автор :) ()
Публикувано27.06.00 20:40



Не , не , не!!! Стига вече сериозни теми! Край! Това шантав клуб ли е или що? Я да пуснем някой майтап! Като например този: Направих статистически анализ на количеството хормони в кръвта на всички присъстващи!Имам предвид полови хормони. И какво установих: В 100% , без разлика от пола , на хората им се ЧУКА! Ама здраво! Я прочетете само - колко са предложения , закани , виртуални изнасилвания и какво ли още не! Не ми се мисли какво ще стане ако всиччки се съберат един ден на общо място !

Тема Стига вече!нови [re: :)]  
Автор dj ()
Публикувано27.06.00 20:49



ето ти един виц: мъж се прибира рано сутрин и вика на жена си: -Жено ставай спечелех джакпота.А тя му казва: -Хайде да поспим още малко,а пък после ще празнува ме.Мъжът: -Не ма ставай и си заминавай.

Тема Стига вече!нови [re: :)]  
Автор God ()
Публикувано27.06.00 20:59



dj нещо ме по-забрави. Но аз бдя и те пазя от изкушенията на Лукавия.

Тема Стига вече!нови [re: :)]  
Автор & ()
Публикувано27.06.00 21:20



na kilobajti li gi izchisli?

Тема Стига вече!нови [re: :)]  
Автор dj ()
Публикувано27.06.00 21:25



ne na metrokur

Тема А случайно да знаешнови [re: :)]  
Автор Брюнетка ()
Публикувано27.06.00 21:26



че колкото по-големи са приказките, толкоз по-слаби действията?:-))) Искам да река в отговор на твоя въпрос: Нищо няма да стане - гарантирам:-)))

Тема А случайно да знаешнови [re: Брюнетка]  
Автор dj ()
Публикувано27.06.00 21:31



Извинявай ако съм те засегнал,нотака ми се стори,а пък дори и да можеше трудно защото сме много раздалечени

Тема А случайно да знаешнови [re: Брюнетка]  
Автор Брюнетка ()
Публикувано27.06.00 21:35



Лека нощ, уважаеми:-)

Тема А случайно да знаешнови [re: Брюнетка]  
Автор б.м. ()
Публикувано27.06.00 21:38



Край вече - спирам да приказвам :) Да! Ето така.Такааааа.Така , така.Хм. може малко само да си поприказвам , ама след това спирам ! Даа.Спирам и повече няма и думичка да кажа! За какво толкова ще приказвам? Няма! Няма бе! Освен за ... Аааа. Сега само да ти разкажа оня случай с мойа приятел , когато той .... Не! Спирам! То така повече не може!

Тема А случайно да знаешнови [re: б.м.]  
Автор dj ()
Публикувано27.06.00 21:41



лека нощ


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.