Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 18.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аконови  
Автор Заинтересован ()
Публикувано25.06.00 12:05



Ако нямаше болка щеше ли да има щастие. Ако сте ме разбрали правилно отговорете.

Тема Аконови [re: Заинтересован]  
Автор Тъпанар ()
Публикувано25.06.00 12:14



един еврейски виц. Един се оплакал на равина че му е много тясно - той жена му и двете му деца в една стая. Равина му казал я вкарай и прасето и овзете вътре и ела след месец. Вкарал ги. дошъл след месец - равине бе то съвсем не се живее. Равина му казал я изкарай прасето и овцете и ела след два дни. Изкарал ги и дошъл пак. Равина го пита как е сега. О супер широко просторно. Така е няма ли болка и мъка няма да има и радст и щастие. Лошото е че ако болката и мъката са твърде много, след това може и да неможеш да се радваш.

Тема Ако [re: Заинтересован]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано25.06.00 23:30



кое е болка и кое е щастие? съжалявам, имам много мисли в главата си исках да ги кажа но не мога днес цял ден поемам чуждата болка и просто нямам сила да пиша думи.......

Тема Аконови [re: Заинтересован]  
Автор 50-а ()
Публикувано26.06.00 17:03



Болката е вид възпитание. Не. Не можеш да познаеш щастието, без да познаваш някоя от неговите противоположности. Така е с всички емоционални състояния. Така е определено за нас хората да усвояваме уроците.

Тема Аконови [re: Заинтересован]  
Автор God ()
Публикувано26.06.00 17:07



На прав път си, но пътя е дълъг и отрупан с изкушения и несигурност. Най-важтого е да не забравяш, че си ученик и да не роптаеш срещу учителите, че не се знае кога ще направиш контролно.

Тема Аконови [re: Заинтересован]  
Автор dj ()
Публикувано26.06.00 22:18



то контролното добре но плодовете от това не се знае какви ще са

Тема Аконови [re: Заинтересован]  
Автор God ()
Публикувано26.06.00 22:23



На всекиму според заслугите. Много се радвам когато някой дори невярващ прави добро и не очаква нищо в замяна, Не очаква вечен живот и не очаква да живее в Рая. Бъдете добри и така ще ми служите най-добре дори да не го осъзнавате. Защото това вътрешно усещане за справедливост и толкова други неща спотаени вътре във вас -всичко това съм аз.

Тема Аконови [re: God]  
Автор dj ()
Публикувано26.06.00 22:25



schte pischa na latineca schtot mia marzi ta zna4i ti dobre si vatre no dqvola kade e?

Тема Аконови [re: Заинтересован]  
Автор God ()
Публикувано26.06.00 22:37



Навърта се наоколо.

Тема Аконови [re: God]  
Автор dj ()
Публикувано26.06.00 22:41



e priqtno mi e da se zapoznaem


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.