Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 21.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема zasho po diavolite?нови [re: dj]  
Автор Avon ()
Публикувано24.06.00 12:14



Наркоманите не се делят на добри и лоши (пласьори) всички те са жертви и колкото по-късно го разберат толкова по-зле за тях.

Тема zasho po diavolite?нови [re: Avon]  
Автор Гого (55x5 извини ме) ()
Публикувано24.06.00 13:24



Кого да съжалявам, бе? Луд ли си? Той ще трови сина ми, а аз ще го гледам мило в очите!!! Явно си малък и нямаш дете. Не прощавам на никого, пък било то наркозависим, безпаричен и др. подобни "хуманитарни" причини. Пиле не съм клал през живота си (40 години), но на такъв изрод ще му прережа гръкляна без да ми мигне окото. Тъй и тъй съм се вкиснал, ами да те попитам: (Истински случай) Някакъв подобен изрод изнасилва шестгодишната ти дъщеря. Удушава я. Хвърля я в контейнера за боклук. Хващат го. Признава си. След 24 часа го пускат, защото нямало доказателства и свидетели. КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ?

Тема zasho po diavolite?нови [re: dj]  
Автор Avon ()
Публикувано24.06.00 15:43



Не съм искал да оправдавам никой най-малкото наркопласьор. Просто исках да кажа, че и те сажертви. Като прочетох последното което си написал ми стано гадно, но това е светът в който живеем. Да се надяваме, че има и друг по-добър. Но това е въпрос на вяра.

Тема няма пък!нови [re: dj]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано24.06.00 15:47



спахме миналата седмица! тогава аз я питах тая работа ама се оказа, че това е едно съвсем нормално човешко състояние - спането де.... все някой ден ще премине принца дето ще ни събуди :-Р

Тема zasho po diavolite?нови [re: dj]  
Автор God ()
Публикувано24.06.00 15:47



Усетих гневът в думите ти Гого и си прав да се гневиш. Аз само мога да те успокоя, че всичко направено на Земята ще бъде съдено. И на всеки според заслугите.

Тема чак сега прочетохнови [re: dj]  
Автор едно ку-ку ()
Публикувано24.06.00 16:01



на къде сте извъртяли темата но не само наркотиците са страшното преди около 10 години един пиян шофьор прегази приятелката ми, която ми беше като сестра... за него какво да е наказанието? какво ти минава през главата когато видиш в ковчега момиче на 16 години, цялото в синини и дори в смъртта и се вижда болката, която е изживяла? верно - тя е умряла бързо, за разлика от наркоманите, които с години деградират все повече и повече....

Тема чак сега прочетохнови [re: dj]  
Автор Avon ()
Публикувано24.06.00 16:09



Тука е стана много потиснато. Оставете миналото зад гърба си, не мислите за бъдещето и живейте в настоящето. Лошите мисли и спомени привличат още бедствия.

Тема чак сега прочетох-наистинанови [re: dj]  
Автор dj ()
Публикувано24.06.00 16:47



Наистина е кофти но такъв е живота,наркотиците са много кофти нещто но за съжаление все повече хора ги употребяват Я дайте нещо по весело ,примерно кво смятате да правите през лятото аз съм от Варна и смятам цяло лято да съм на плажа.

Тема чак сега прочетох-наистинанови [re: dj]  
Автор Анонимко ()
Публикувано24.06.00 17:20



На Созопол.

Тема amiнови [re: Анонимко]  
Автор KY-KY ()
Публикувано24.06.00 21:53



naistina ne ochacvah che tolcova hora she pishat po moia odgovor.goliama iznenada. galco che zasega vaprosat e nereshen. vse pac galco mi e za tia momcheta. poznavam mnogo crasivi narcomani. sageliavam che vi razvalih vacanzionnoto nastroenie!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.