Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема аморе за теб  
Автор Жоро ()
Публикувано23.06.00 12:36



Аморе чудя се какво ли можеш да направиш от любов. Например да ми драснеш нещо готино. или дори нещо повече. Знаеш ли аз съм готов да направя всичко за теб. каквото си пожелаеш, защото ти си моята единствена любов...........

Тема аморе за тебнови [re: Жоро]  
Автор тефал ()
Публикувано24.06.00 00:26



Койя е тази "Аморе".

Тема аморе за тебнови [re: тефал]  
Автор dj ()
Публикувано24.06.00 00:43



Що питаш

Тема Ти забрави, аморе мионови [re: Жоро]  
Автор аморемисима ма си ()
Публикувано24.06.00 23:17



То беше съм, аморе мио. Прекрасен сън, аморе мио. Вълшебен сън, аморе мио. Последна нощ, аморе мио. Разкошна нощ. аморе мио. Едничка нощ, о , танто мио!! Отивам си, аморе мио. И времето нека да спре, аморе мио. Аморе мио!!!! И някой ден, аморе мио. Ще дойда пак , аморе мио!! Се ми ами!

Тема Ти забрави, аморе мионови [re: аморемисима ма си]  
Автор Жоро ()
Публикувано25.06.00 14:10



Ще те чакам аморе, не до края на живота ми, а до края на света. Любовта ми е за теб аморе мио. Затова ти подарих тази нощ... и ще има още много такива аморе, за нас във вечността. А з вярвам във твоята душа М ечтите са мои не ще ги руша О бичам те тук и докрай разбери Р ъка ти подавам сега я вземи Е няма да мога да видя света М олитва към теб ще отправя сега И няма да вярвам във чужди лъжи О бичам те тук и докрай разбери О бичам ръцете ти нежни в ноща Б оли ме, но пак ще ти дам любовта И знам че ще бъдеш велико добра Ч е ти ще я вземеш сега любовта А з мисля, че вярваш и ти в обичта М олитвата моя чуваш в нощта Т ака е аморе това е наща съдба Е ротична и властна като страстта

Тема жореенови [re: Жоро]  
Автор Хм ()
Публикувано25.06.00 14:18



много се радвам да те чета, о ти свеж морски полъх :)))) надявам се да не преча на горещите страсти :)))) как е главата от толкова мачове сигурно е като топка - сиреч жадува за охлаждаща течност :))) бай дъ уей как завърши оня мач, че пиша един мейл до румънци и ми се ще да им го .... или пък да ги поздравя ли кво ли - това не е майтап поздрави

Тема жореенови [re: Хм]  
Автор Жоро ()
Публикувано25.06.00 20:06



Мачът завърши 2:0 за Италия спокойно можеш да им го...., а освен това и най-добрия румънски футболист за всички времена - Георги Хаджи си получичервен картон. направо можеш да им се подиграваш спокойно. ;))) А на страстите не пречиш. Ако искаш се включи в обсъждането на моята лапнишаранственост. ;)))))

Тема жореенови [re: Жоро]  
Автор Хм ()
Публикувано25.06.00 20:36



тенкс за изчерпателния отговор а в обсъждането не мога да се включа, щот съм ти конкуренция :)))) с нетърпение очакваща да се включи във варненското лято Хм

Тема п.с.нови [re: Хм]  
Автор Хм ()
Публикувано25.06.00 20:41



хич не им обръщай внимание на съветите - аз така цял живот правя и яя каква съм убава - само малко ме е газил влак ;)))) впечатлена съм от калибровните ти познания :))))))))))

Тема Припомних си, аморе мио,нови [re: Жоро]  
Автор аморемисима ма си ()
Публикувано25.06.00 21:29



очите ти, о танто мио! Какви очи, аморе мио! Ах, тез очи!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.