Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Earl von Greasy ... или с други думи Motherwhite,нови  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано12.06.00 13:39



за да разбереш, че става дума точно за теб, нали си падаш малко франкофон, а откъде да зная какво е нивото на английския ти... :) поне да беше надзърнал на бир/дирфеста в петък! :( Много, ама мноооого беше весело, тъй да знайш и да ти е за урок! :) Седяхме чааааак до пет часа...

Тема здрастииинови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Хм ()
Публикувано12.06.00 13:52



имам един въпрос но между нас да си остане /аз към колко часа си тръгнах?/

Тема хе хе,нови [re: Хм]  
Автор мяу ()
Публикувано12.06.00 14:08



маймуна такава ;))))))))))) - аз пък съвсем съзнателно си изиграх картите, пък оттам нататък всичко ми е мъгла - добре че е имало грижовни индивиди наоколо да се погрижат :))) - май и ти към пет, май...

Тема Да, но аз разбрах [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор много шареното мече ()
Публикувано12.06.00 14:40



и до тебе бях:))) Ти не ме видя, с други си игра:((( Толкоз ми е тъжно, викаш някой друг, а пък аз напук, вместо да мълча все при теб търча. Ето нося ти смокини, мила моя Гренадина, Не! недей да се чумериш! и с тях да ме замеряш! Хайде, бързо ме гушни пак с мене ти бъди!!!!

Тема аз не че таковата...нови [re: Хм]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано12.06.00 14:50



... обачи ни помнъ! :) беше след Нелката де...

Тема Меченцееееееееееееееее :)нови [re: много шареното мече]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано12.06.00 15:02



ти къде пък се загуби постоянно аз се чудя ако беше се обадило досега да съм те галила ти си траеш, а не знаеш че за тебе си мечтая хайде вече усмихни се по телефона обади се търсих те, не те намерих та и аз се начумерих аз смокини не обичам, теб пред тях те предпочитам!

Тема Ох! щастливо съм сега:)))нови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор много шареното мече ()
Публикувано12.06.00 15:34



Щом смокини не обичаш, а мен пред тях ти предпочиташ, бързам аз да ги изям, за да не отидат зян. Лап-лап! Ам-ам! Сто смокини ще изям! Само нещо ме смущава, малко пак се притеснявам, щом така ме предпочиташ, значи ли това, че ме обичаш???

Тема Малко мое пухче :)))нови [re: много шареното мече]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано12.06.00 16:03



Теб обичкам си те, знаеш но да не се главозамаеш от смокини се преяжда и килцата се наслагват но и дебело да си - знай теб обичкам си те най ти си моето меченце с малки рошави ушленца цункам си те нослецнето и те щипвам по дупенцето


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.