Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ебаси.........нови  
Автор freestyler ()
Публикувано10.06.00 04:48



днеска беше ебаси тъпия ден.........напих се като гъз и си прекарах адски тъпо.......толко тъпо не си бях прекарвал отдавна.......много мразя е така,когато си губя супербезценното време.......и даже и интерес изгубих....... неква мацка оферираше некъв задник цяла вечер,ама аз се отегчих.......ама утре почва европейското!!!!! england,england,england!!!!! а пък отгоре на всичкото брат ми спукал предна гума със 140......нищо му няма,слава Богу.....беше тръгнал към морето......ама се върна......с пътна помощ.....и то с новата му кола......баси тъпнята...... интернета си е готино......кой квото ще да ми разправя....... nut,kakvo stava s teb?nikva te nyama..........dano si o'k......

Тема England - Na virbule...нови [re: freestyler]  
Автор Vlad Dracula ()
Публикувано10.06.00 15:04



Na virbule England le... Domnule, gleadai matchule Engladn Romania, da vidisi kak tvoaitale England-le cea izduha supatale... RO-MA-NI-A, RO-MA-NI-A Vlad Tepes (Dracul) -V----V- (vampirski zybi)

Тема ебаси.........нови [re: freestyler]  
Автор Aurora ()
Публикувано10.06.00 15:44



ебаси-егаси...тва е, брат ми:)) в а. си е изпростело тотално...а колкото до европейското и аз съм england, england:))

Тема ебало си е майката........нови [re: freestyler]  
Автор Деси ()
Публикувано10.06.00 16:29



е, не вярвах че ще се събудя след тази нощ.......толкова бях пияна, ама като свиня направо ......цяла вечер си оферирах задника на некъв пиян тип, ама той не прояви интерес.......а само ме галеше по циците, което зверски ме възбуди, обаче е тука вече си еба майката, щото оня беше по пиян и от мене и заспа както ме беше стиснал за едната цица, тука гаджето му се разсмърдя, обаче мадамата се оказа готина и такъв език ми пусна .....двете така се излизахме, обаче оня, ебаси идиота така яко хъркаше през цялото време, че накрая му защипахме носа с една щипка да спре, обаче той, баси идиота ви казвам пак не спря.....а това яко нервеше мадамата и я изби съвсем на перверзии.....кво правихме по-нататък въобще не искам да си спомням, щото най-мразя да си губя супер ценното си време по тоя шибан начин а пък отгоре на всичко гаджето ми ме надуши и ми хвърли такова ебане, че още не мога да си седна на задника, ебаси тъпака, но кура му е супер як и нема начин требва да му търпя простотиите, дето ги прави през пет минути а иначе интернета си е готино, само да беше по-дълъг езика на тоя монитор, обаче кво да я правя тая тъпа скръндза, ако кура му не беше толкова як досега да съм го зарязала, ебала съм му и мангизити ей, стария кво правиш още ли се чудиш дали да си обръснеш краката или не....

Тема ебаси......... [re: freestyler]  
Автор NUT ()
Публикувано10.06.00 23:26



mnogo tochna tema... Neshtata sa mnogo zle :((((((((((((, s mama... Niamam vreme, za nishto... No nadejdata me krepi...

Тема леле Десиииииинови [re: freestyler]  
Автор freestyler ()
Публикувано13.06.00 01:35



колко си вулгарна......сигурно за това пишеш с друг ник;)))))

Тема ебаси.........нови [re: NUT]  
Автор freestyler ()
Публикувано13.06.00 01:41



стискам палци......обади се после,,,,,,, поздрави ;)))))

Тема ебаси.........нови [re: Aurora]  
Автор freestyler ()
Публикувано13.06.00 01:43



как си,сис?видя ли Еngland как се изложиха......загубих маса пари;(((( ама пък беше най-якия мач до момента!!!!!

Тема ебаси.........нови [re: freestyler]  
Автор Nuno Gomes ()
Публикувано13.06.00 08:09



Senhor, ami to az na wqtyra ne prikazwam... contra Romania shte e oshte po zle - tam onq Contra taka shte gi izcontri che shte gi naprawi (H)hagii... Viva Portugal!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.