Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Иййййй бре...!нови  
Автор Голямата Тиква ()
Публикувано09.06.00 16:57



Ах, Вие, Маймуни такива !!! Защо не вярвате в бога, нямате ли, Срам, от ДОБРИЯ дядо Боже ??? Само простотии, ей. Па като запретнете крачоли, па като викнете у реката една хубава песен и птиците ще пеят, а потока ще бълбука. Хм. Искам да Ви кажа, че: 1. Бирата някога е била вода. 2. Слънцето ще се превърне в чиста, непокварена енергия. 3. Музиката е само трептене на въздуха. 4. Черното всъщност е жълто, а жълтото черно, но никой от Вас не знае това понеже така е възприето да им казвате наобратно. Въпреки че виждате едно и също. Да ви кажа че Ви желая да сте живи и здрави, ще Ви излъжа. Нищо не Ви желая! Ай сиктир !!!

Тема иииии-хааааааааааа!!!!нови [re: Голямата Тиква]  
Автор малкия тиквьо ()
Публикувано09.06.00 18:19



не обичам тиква,особено такава,гледала Матрицата;)))

Тема Уфффффффф бе......!нови [re: Голямата Тиква]  
Автор Ина Мумуна ()
Публикувано09.06.00 18:26



Да ти кажа Тиквичке: не, не е и няма да я бъде твойта!!! И квой туй СИКТИР, а??? Ти кво си се вкиснала, ма?! Или от сладост си се захаросала? На рачел си станала!!! Ама ха!!! Още малко и ще ми кажеш, че бананите не растат по дърветата и фъстъците под земята!!!? Да не говориш такива работи, ей! Ша та зашлевя!!!!

Тема Йе йе,нови [re: малкия тиквьо]  
Автор Гигантската Тиква ()
Публикувано09.06.00 18:48



мъненкий ми тиквьо, то си личи кой е гледал Матрицата! Да ти кажа ли кой? Ти си ! И внимавай, да не те дам на добрия американски чичо негър Том /сега и завинаги шеф на полицейско отделение в американските бози/. Че те, негрите, папкат тиквички като невидели /но без чесън, защото са много черни и непрекъснато имат комплекс че изглеждат нечисти, та се лъскат и блестят като самур/. Фййййй Хэ хэ хэ хээээ! А пуследното от куето се нудждая е любоф, както беше казал един луд, дето го гръмна един друг луд. Ахой!

Тема znaesh liнови [re: Голямата Тиква]  
Автор Papchiva Tikva ()
Публикувано09.06.00 18:53



ti si zverski prav:)no ne si zabaven

Тема Оййй,нови [re: Ина Мумуна]  
Автор Голямата Тиква ()
Публикувано09.06.00 19:00



добра си ти Мумунче, наистиня! Ама, сега ще ма лъжеш че бананите растат по дърветата, се едно съм малко дете! Та секи знай, че те растат в нещо като купи за нова година по къщите, верно понякога ги препродават по сергиите. А фъстъците...... О, фъстъците, тези фъстъци !!! Те растат по баровете! Само да сгепцам некой тиквар с парички, да идим на бар и да ми земе джинчето с тоника - глей само колко фъстъци ще ти набера! Ще повръщаш от фъстъци! А сиктир - туй е весел поздрав, целящ да ти каже: не се безпокой, никой няма да ти досажда и дано нивга не ти се случи ти да досаждаш някому. Прекрасно, нали?

Тема Ама,нови [re: Голямата Тиква]  
Автор Голямата Тиква ()
Публикувано09.06.00 19:05



аз не искам теб да забавлявам, аз забавлявам себе си! А ти, защо си се изприщила, колежке? Пъпкотрепач му е цаката?

Тема Анови [re: Голямата Тиква]  
Автор Мумуната ()
Публикувано09.06.00 19:49



за пъпки-недоебки случайно за знаеш цяр???

Тема шаба-дуба,шаба-дунови [re: Гигантската Тиква]  
Автор малкия тиквьо ()
Публикувано09.06.00 19:53



дрън-дрън дрънканици!!! измислици-премислици!! на баба ти опинците!! той оня луд беше казал - правете война,а не любов,така че нема да се притесняваш ако пушката гръмне и се пръснеш като тиква;))))) твой - Тиквьо Семков от чичотомоватаколиба

Тема Че как не!нови [re: Мумуната]  
Автор Голямата Тиква ()
Публикувано09.06.00 19:57



Недоебкопъпкотрепач! В големи дози е смъртоносен! В малки - успокоява кожата, прави я гладка и нежна и те подсеща да почнеш да си я галиш! Хэ хэ хэ хэ


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.