Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема най ги обичамнови  
Автор Хм ()
Публикувано09.06.00 14:03



тия дето критикуват било по-сладко и от оная работа ... и викат дайте да дадем или това е лошо, тъпо, скучно.... или не знам как е, ама така не е и общо взето тези хора не са ни най-малко творци, па дори и на нещо съъвсем несъвършено мили критикари, няма нищо по-добро от личния пример като искате нещо по-различно - НАПРАВЕТЕ ГО ВИЕ!!!!!!

Тема Що? Те критиците са...нови [re: Хм]  
Автор Скучаещ ()
Публикувано09.06.00 15:16



... полезни вещи (от време на време). :))))))))

Тема Що? Те критиците са...нови [re: Скучаещ]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано09.06.00 15:26



Ми да! Поне ти вдигат самочувствето като си отделят вниманеито за теб;))

Тема ооо кого виждам [re: Скучаещ]  
Автор Хм ()
Публикувано09.06.00 15:34



много ми е приятно драги ску или може би хер ску :)))) ама виж какво мъртвило е и тамън очакваш да прочетеш нещо интересантно а то само оплаквания и критики (не че съм по-различна, ама ти не казвай на никого :)))))))))))) ха сега кажи/напиши нещо шантаво знам, че можеш :)))))))

Тема oooo oooo ooooнови [re: Хм]  
Автор |||| ()
Публикувано09.06.00 16:12



Vchera rano otzarana prituri mi se iurgana. Gledam, migam, shto da vida - do legloto disha mida. Kazvam i ei mido, tia mi vika ei zdravei. Az tugava se obidih i s nosa si i izsvirih. Tia podskochi, izreva, i shamar mi v mutrata otpra. Stranno utro, stranen chas, predpazlivo she se budia veche az. I na nishto niama da se chuda.

Тема oooo oooo ooooнови [re: ||||]  
Автор Скучаещ ()
Публикувано09.06.00 17:19



Е не баш това исках да напиша, ама така като гледам и това става - достатъчно шантаво е! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) А ти Хъм какво правиш? Някакви новини да ти се намират наоколо?!

Тема oooo oooo ooooнови [re: Скучаещ]  
Автор Голямата Тиква ()
Публикувано09.06.00 17:26



Е вестника е пълен с новини. А с мен, с мен, някоя клюка ще размениш ли?

Тема О Велика Голяма Тикво!нови [re: Голямата Тиква]  
Автор Скучаещ ()
Публикувано09.06.00 17:32



Кажи що да сторя да жаждата ти за клюки да удовлетворя? Тук има следната голяма новина - тиквите вече не ги варят, пекат или пържат... О не! Тиквите вече ги правят на...... БИРААААААААААААА! Да живее Биратаааааааааааааааааааа! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Тема аконови [re: Скучаещ]  
Автор Хм ()
Публикувано09.06.00 17:40



ТИ напишеш тва - мисли му!!!!!! новините в осем часа, ама в пондрелник, щото тръгвам - часа и мястото на срещата са ти известни :))))))) ти си знаеш, ама аз да ти напомня :))))

Тема О Безумно Скучаеща Персоно!нови [re: Скучаещ]  
Автор Голямата Тиква ()
Публикувано09.06.00 17:43



А тук, където живея аз, в Страната на Тиквите, също пием бира и тя се радва на Огромна почит! Но, не това е въпросът!!! знайш кво става тука сега? Презряхме и мозъка ни умекна! Тази клюка, ти я казвам под най-голям секрет, защото в съседство също правят бира от тикви, така наречената "тиквира-мира-от-която-се-умира". Само аз съм още с всичкия си, пиша от един хладилник, и съм достатъчно твърда. Пляс!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.