Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 07.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема темпТърееееенови  
Автор Хм ()
Публикувано07.06.00 17:25



къде си, бе айде на бира довечерааа споко хич да не ти пука как изглеждаш (той и брадъра, не е пръв красавец, ама си е готин (да ме прощава - то кво ли не пише човек за общото благо и присъединяване)) хайде, хайде, хайде деееее

Тема темпТърееееенови [re: Хм]  
Автор laugh ()
Публикувано07.06.00 19:01



Xm- chte ima da go chakach tpmptera ti ama - chte si govorim de.....

Тема абе вие да не сте менови [re: Хм]  
Автор freestyler ()
Публикувано08.06.00 15:00



разиграли вече на карти,онзи ден?;)))))) как изглеждам ли?-точно като ТАЗ,когато е гладен,а той винаги е гладен;)))) нямаше да мога да дойда,но мерси за поканата

Тема ти не помниш линови [re: freestyler]  
Автор Хм ()
Публикувано08.06.00 15:12



че аз загубих :( пък и лаф не беше с нас а това с глада ми напомня и алф, който пък ми напомня на афганска хрътка, а те са мнооого космати и винаги жадни (за бира с приятели, де :))))))

Тема за Хиксичанови [re: Хм]  
Автор freestyler ()
Публикувано08.06.00 15:14



и аз бях голяма партия с киро водката,колежке;))))) изобщо не съм наясно за кво става въпрос във висшата математика.....имаше некви /тука мисля как им беше името/.................zzzzzzzzzzzz/тука подремвам малко/........ аааааа-интеграли!!!!

Тема abe freeнови [re: freestyler]  
Автор laugh ()
Публикувано08.06.00 15:16



ti maj nov nik li imach kvo- kiro vodkata :))) maiko mila toj beche goljm darvar::))))

Тема за Хиксичанови [re: freestyler]  
Автор Хм ()
Публикувано08.06.00 15:17



е те това така и не го разбрах какво е :))))) да не говорим за матриците (истинските, иначе филма много ме изкефи :) обаче бях най-добра на транспортна задача, защото знам къде ми е северозападния ъгъл :)))))))))))))

Тема по-скоронови [re: Хм]  
Автор freestyler ()
Публикувано08.06.00 15:17



приличам на чебурашка,ама дай да не задълбаваме;)))) следващия път да спечелиш!!!!

Тема по-скоронови [re: freestyler]  
Автор Хм ()
Публикувано08.06.00 15:21



еех и ти това го има само във филмите иначе се печели, както обикновено - с мошеничество :)))) ама като и за една бира не мога да те прилъжа..... добре, че не си буратино, щото иначе ще ти е трудно - носа ти да е опрял в монитора :)))))

Тема говориш ми на китайскинови [re: Хм]  
Автор freestyler ()
Публикувано08.06.00 15:24



имах и една друга баба Илийца по математика,ама там само си подавах книжката с чаровна усмивка и тя ми пишеше буквата "З" един приятел си е направил домашно кино и онзи ден гледах матрицата на "Dolby pro-logic".......неам думи направо......


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.