Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Sistergreenнови  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано07.06.00 14:24



и какво стана на бала?

Тема Снощи спорихнови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано07.06.00 14:36



с един, който ми твърдеше, че водата в Сандански се била охлаждала преди да пълнят басеина в хотела. Аз нямам такива спомени обаче. В уречената вечер, в нетрезво състояние реших, че мога да се бухна с костюма в басеина. Затичах се и прааааааас - секна ми дъха....Направо се ощавих. Е, казах си - тогава ще оправим нещата - изтичах и се бухнах в реката, която минава пред хотела. В резултат - костюмът ми заприлича на дъвкана от крава люцерна, майка ми много се зарадва, а пристигайки в София с тогавашното ми гадже - отидохме при компанията и им викаме - ами...ние такова подписахме...Много забавна беше първата им реакция! Хахахаха и сега се смея, като си спомня...хихихи

Тема ние пъкнови [re: Brotherblues]  
Автор Хм ()
Публикувано07.06.00 15:01



ходихме на пампоровец и като избуха един сняг края на май ... :)))) в ония времена такситата бяха кът, та поръчахме едно и на няколко тура (момчетата не пренасяха през снега) се добрахме до уречения ресторант попресушили разни загряващи течности голям майтап една моя целомъдрена приятелка зае на друга моя френдка малко по-затворени чепици - френдката обаче ги върна съде с краката си и останалите атрибути чак на сутринобедта .... и се кълнеше, че ги е свалила и не ги е поставяла на раменете му, обаче като тръгнахме и приятелката се подхлъзна с развратените вече чепици след една кола с двама готини пича - извод винаги си сваляйте обувките преди секс да не стават грешки... имам и още няколко спомена - приятелят на братовчед ми с чистоновото си порше (второто тогава в бг.) как лъска, търка и плюе по капака, върху който ме покатериха с токчетата за снимка :))))))))))) и как заспах на твърдата пейка с ухо до тонколоната след втората вечер и седмица безсъние

Тема Хубаво е да си млад! [re: Хм]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано07.06.00 15:06



Жалко, че е за малко:(

Тема еее ти пъкнови [re: Brotherblues]  
Автор Хм ()
Публикувано07.06.00 15:10



къде се буташ у б група, то онова се бъзика - изчакай първо внуците и на внуците внуците преди да ги разправяш такива :)))

Тема аз пъкнови [re: Brotherblues]  
Автор Мел Гибсън ()
Публикувано07.06.00 15:13



съм вечно млад:))

Тема бая ще почакамнови [re: Хм]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано07.06.00 15:25



внуци викаш - еееееех!

Тема ти не ми говори за какво си спорил,нови [re: Brotherblues]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано07.06.00 15:44



а разкажи онази случка, която снощи обеща!

Тема ами нали това ти казвамнови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано07.06.00 15:53



Връщаме се значи и като не ни се хванаха на майтапите, че сме се оженили(черен хумор) отидохме на купон на един таван. Добре ама едни ченгета пристигнаха там и ние ги обявихме за призраци...Те казаха: -Да! Ние сме призраци от Софийско Градско! И така...

Тема ама аз не разбрах бре!нови [re: Brotherblues]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано07.06.00 16:08



:)))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.