Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Към Клубарите - Клюкари :нови  
Автор мяу ()
Публикувано05.06.00 14:34



Прибирам си се вкъщи задъхана, наливам си огромна кана с мляко и докато лоча настървено, влазям в нет-а. И какво заварвам : - някой ми води дневник на среднощните прояви - някой ме обвинява в шашми и заразно вдетиняване - а също и в квичене и ритане на главите на служители на реда - някой ме обявява за част от трио дами пики, а аз съм упорита Купа ! - някой разбива илюзиите ми за правилата на играта вист - обвинена съм в кражба на целувки, при положение че съм фригидна (;) - хъмче, хак да ти е че само с Таз спиш ;))) - Бро, точно онази с 16-те раздавания играхме, Върбан да ми яде ушите ;))) - значи като е за бира - може, а Финландията сам си я пиеш. но се мина, все пак ;) - темптърьо, интригант се оказа ти ! ;) - на недоносената поетеса (тя си знай) - прасешка целувка - ще се наложи обаче пак да се веселим някъде заедно, а също и да се приберем заедно Не обръщайте внимание на нищо от горното, слънчасах навън, а и умрях от глад. Полу-Ваша, Шантавата Котка

Тема От Клюкарите-Клубари:нови [re: мяу]  
Автор Върбан дьо Върбан ()
Публикувано05.06.00 14:38



Ех, gatinha, това покана ли беше? Защото ако почна да ти ям ушите, както аз си знам... после направо не знам... ;-)

Тема Към Клубарите - Клюкари :нови [re: мяу]  
Автор Хм - клу-клю клан ()
Публикувано05.06.00 14:40



цунк, мунк появи се най-после то и аз веднъж да съм първа в отчета.. :)))))) то сигурно от самотния сън идва (п.с. шофьора беше много готин, а вашия?) <- да не се чете на глас или на немски :)))))))))

Тема към котките-калмаринови [re: мяу]  
Автор tempter ()
Публикувано05.06.00 14:41



ей,мяу,като те хвана ще ти дам аз една интрига.....интригата ще е кой-кого;))) btw-на вист немам равен......ама играя само на вързано

Тема От Клюкарите-Клубари:нови [re: Върбан дьо Върбан]  
Автор мяу ()
Публикувано05.06.00 14:43



здравей, Връбьо :))) - онази игра с коза отстрани я наричахме о'хейл в училище - на първото раздаване на всеки се дава само една карта, с всяко следващо - по-още една. - как ще се играе вист с коз ? като трябва да не събираш купи, примерно ??? saluti e baci ;)))

Тема ше те вържем бе, споко ;)нови [re: tempter]  
Автор мяу ()
Публикувано05.06.00 14:44



- само че с кожени или найлонови въженца ;))))))))))))

Тема целувки, дебелокоса интригантке !нови [re: Хм - клу-клю клан]  
Автор мяу ()
Публикувано05.06.00 14:45



:)))))))) ;)))))))))))) ***

Тема ше те вържем бе, споко ;)нови [re: мяу]  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 14:48



ухаааа е тогава няма да ми избягат целувките :))))))))

Тема ще взема да науча немски аз...нови [re: Хм]  
Автор мяу ()
Публикувано05.06.00 14:49



хе хе хе, ама съм и проклетия ;)))

Тема целувки, дебелокоса интригантке !нови [re: мяу]  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 14:51



(тихичко) кой ти каза, че си купа?! сигурно мама е искала да спести от перхидрола.... (много тихичко) :))))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.