Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 18.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ахойнови  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 10:34



за съжаление на някои още съм жива, здрава и добре (и нямам/х махмурлук нито ямурлук, и не ядох лук) брадъре, ша ми станеш още по син и тъжен като те докопам!!!!! как не те беше сТрам да разваляш карето и биропиенето, а!!!!! три дами (предимно пики) те чакахакахахааааа....

Тема Извиниме, молянови [re: Хм]  
Автор Сат-ок ()
Публикувано05.06.00 10:39



нямах възможност да се обадя за да кажа, че няма да дойда - така станаха нещата:(

Тема е,аз се радвам,че си жива;)))нови [re: Хм]  
Автор tempter ()
Публикувано05.06.00 10:53



бихте ли се със скейтърите на биирфеста?

Тема е,аз се радвам,че си жива;)))нови [re: tempter]  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 11:19



темптиии, многу съ радвъм, чи си радвъш (да не съм ти липсвала/писвала тия дни) ама и ти си имал приключение (така е като изневеряваш на себе си - на другите може, но на себе си никога!!!) супер беше на феста (ти що не доде? не е страшно пък и ний не се плашим лесно :)))))) застрелях си една запалка и две плюшени играчки, ама да беше видял дормидолска как борави с пушката... страхотия - направо ги разори ония :))))) и виенското колело беше гот, ама оная люлка как се въртеше и как крещеше клубното войнство.. даже комшийката ти въодушевено пробва да ритне един орган на реда в главата, ама то под шапката няма нищо, така че все тая :)))))

Тема Извиниме, молянови [re: Сат-ок]  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 11:22



ша видиш ти!!! присъединявам се към реванша :)))))) да не би нещо старите ... и ти като темпти да си се борил с ключалки, балкони, бекони и др. и пр. :)))))

Тема В съботния следобеднови [re: Хм]  
Автор Сат-ок ()
Публикувано05.06.00 11:28



прекалих с некои неща....Онова излизане между 13,30 и 14,30 стана по-дълго.... И после - лелемамо.......

Тема ахойнови [re: Хм]  
Автор profi ()
Публикувано05.06.00 11:29



chakaneto e polezno osobeno kogato njamash mahmurluk:)

Тема ахойнови [re: profi]  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 11:32



що бе, що да е полезно?! аз никак не обичам пък и рядко имам - последния път беше на девети декември и то от менте :))))))

Тема ахойнови [re: Хм]  
Автор profi ()
Публикувано05.06.00 11:38



vnimavaj mnogo s mentetata vav vsi4ko a 4akaneto si e polezno:) ne vjarva6 ama e taka lek den:)

Тема тесларовнови [re: Сат-ок]  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 11:39



значи напразно съм се надявала да съжаляваш, че три мацки самички играха на карти (след първоначалния преглед на наличното мъжество на околните маси журито се произнесе негативно..) иии да знаеш беше много гот да се играе на карти и само от време на време да притичваш за следващата бира /че даже и кенеф имаше - просто да не повярваш/


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.