Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 18.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За чаканетонови  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 11:56



размишления (няма общо с мишки) преди великата Обедна почивка.. има хора, които обичат да чакат... има други, които не обичат, ама... всъщност като погледнеш целият ни живот преминава в чакане първо чакаме да пораснем (като пораснем, казват, ще започнем да ги разбираме тия неща, ще може да гледаме до късно телевизия, да излизаме когато си искаме, да ядем сладолед колкото искаме и т.н.) да ама е късно всички онези прекрасни, запазени играчки не са нужни и интересни, филмите не изглеждат толкова забавни, вече не обичам сладолед, а краката ми се влачат и коленете ми опират във волана на колелото.. (така и не се научих да карам колело - хоп и направо на кола) после чакаме да мине училището, да завършим и да не ни карат вече да зубрим тия скучни, нещастни уроци (някои чакат и да им мине акнето ..) и с какво нетърпение чакаме ваканциите, а те не са нищо особено, щото всички другарчета ги пращат на село... после чакаме абитуриентския бал, а то поне още няколко мадами незнайно откъде са се снабдили с подобни рокли (а уж казаха, че е единствена и необичайна..) и кавалерът се напива и обувките стягат и менюто и куче не би го яло.... а после и университетът минава в чакане на 8.12 да мине сесията и поправката, за защитиш дипломата чакаш да си намериш Работата, а то ... скука, шефовете са тъпи и общо взето колкото си по-неграмотен, толкова по-висока ти е заплатата... чакаме да дойде края на работното време, обедната почивка, уикенда, заплатата, повишението, отпуската, празниците и чакаме, ли чакаме и общото чакане например на Принца, на автобуса целият живот минава в чакане - на децата, да завършат и пр., после на внуците, пенсията и докато се обърнеш и дошъл редът на опашката при свети петър а кога живеем..... не е ли хубаво да живеем днес и сега без да чакаме светлия ден, който общо взето е много по-скапан от предишния

Тема хе,пусна я тая тема.....;))))нови [re: Хм]  
Автор tempter ()
Публикувано05.06.00 12:10



хех.....верно си е,макар за мен живота да не е чакане,се хващам ,че понякога ме е понесло течението....... добрите страни на чакането: 1/докато си чакаш-може да си блееш,може и да пееш 2/докато чакаш на опашката пред кенефа,може да пуснат любимото ти парче и да се върнеш обратно 3/докато чакаш да се възстановиш можеш да изпушиш една цигара;))) 4/докато чакаш Принца се научаваш да ядеш жабешки бутчета;))) 5/докато чакаш някой да ти отговори по темата,можеш да прочетеш и нещо друго всъщност най-хубаво е ако успееш да превърнеш чакането в очакване.........и така да си живееш днес....... ама и аз днес съм един мъдър като на баба ми хурката;))))

Тема хе,пусна я тая тема.....;))))нови [re: tempter]  
Автор Хм ()
Публикувано05.06.00 12:22



видя ли как си чакал да я пусна тая тема :))))) +1/докато си чакаш-може да си блееш,може и да пееш - докато блееш може някой да те превари и все повече хора те вземат за овца 2/докато чакаш на опашката пред кенефа,може да пуснат любимото ти парче и да се върнеш обратно - обичам да са ми мокри само банските като плувам 3/докато чакаш да се възстановиш можеш да изпушиш една цигара;))) - къмто третата кутия ми горчат вече 4/докато чакаш Принца се научаваш да ядеш жабешки бутчета;))) - мдааа, както казва една мъдра колежка след няколко месеца и най-прекрасния принца се превръща в жаба 5/докато чакаш някой да ти отговори по темата,можеш да прочетеш и нещо друго - четейки някои други работи можеш да се замислиш накъде отива света и по-лошо - дори може и да си отговориш чакането и очакването са равнопоставени що се отнася до това, което очакваш - винаги е различно и 99% в отрицателен аспект и поглеждаш и виждаш, че си изпуснал/пропуснал толкова хубави неща, които съвсем мъъничко са се разминавали от очакванията, а са били далеч по-хубави всъщност летателно средство с 18 букви /на баба ти хвърчилото/

Тема хе,пусна я тая тема.....;))))нови [re: Хм]  
Автор tempter ()
Публикувано05.06.00 12:42



егаси......само аз ли хващам останалия един процент...... никога не поглеждай назад,освен да видиш дали си замела с опашка следите;))) или ако търсиш някой стар ключ....... лошото е,когато жабата се превърне в Принц.....е тогава беж крачета да бягаме;))) а темата я чаках,но от това,че я пусна ми стана по-добре,не по-зле.......пак за проценти говорим..... примитивно превозно средство,което цъфти: /на баба ми налъмите/

Тема За чаканетонови [re: Хм]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано05.06.00 12:51



аз да чакам не обичам в бъдещето не надничам

Тема За чакането [re: Хм]  
Автор ihuahuu ()
Публикувано05.06.00 12:53



bo

Тема Гренадина?нови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Сат-ок ()
Публикувано05.06.00 13:08



Всъщност аз не чакам. Не чакам да дойдат тралфамадорците(да ме прощава татко Вонегът), не чакам Принцесата, не чакам повишение, не чакам отпуска, не чакам нищо... Може би само от време на време, съвсем тихичко, в най-тъмното ъгълче на своята душа се свирам и бавно проумявам, че всъщност ОЧАКВАМЕ ВКЛЮЧВАНЕ......

Тема За чаканетонови [re: Хм]  
Автор profi ()
Публикувано05.06.00 13:11



Hmmm maj trjabva da se chaka samo na miga:)

Тема Включваненови [re: Сат-ок]  
Автор Гренадина Дормидолска ()
Публикувано05.06.00 13:19



куче, каишка, светофар, горен супер.....

Тема Да не бинови [re: Гренадина Дормидолск]  
Автор Сат-ок ()
Публикувано05.06.00 13:26



това да значи онова, което си мисля, а? Понятието "горен супер" го има в нашия квартал, а и куче-каишка?!?!?!?гкхммммм


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.