Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 14.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Розовата пантеранови  
Автор Майкъл Джексън ()
Публикувано31.05.00 14:21



ми е любимата играчка за ръцете и очите...

Тема Тасманийският дяволнови [re: Майкъл Джексън]  
Автор кака Чиконе ()
Публикувано31.05.00 14:28



е много по-удобен - вихрен, маломерен - бърз, та чак вибрира ;)

Тема за Мадонанови [re: Майкъл Джексън]  
Автор Джони Ротън ()
Публикувано31.05.00 14:33



имаш поща:))

Тема за Мадонанови [re: Джони Ротън]  
Автор Материалното момиче ()
Публикувано31.05.00 14:36



Ше ти откъсна... скалпа ако лъжеш ! ;))) (отивам, отивам ;)

Тема Това с вибрациитенови [re: кака Чиконе]  
Автор Таркан ()
Публикувано31.05.00 14:37



не е чак толкова непознато явление...Чувал съм ... Но си е друго да си имаш Мечо Пух, а?

Тема Таркан - Таракан ;)))))нови [re: Таркан]  
Автор Глория Естефан ()
Публикувано31.05.00 14:41



Е, не може все на него да разчитам - и зайци разни влизат в употреба ;) А ти - освен с тестени изделия - с какво друго се препитаваш - и обичаш ? :)

Тема Амииииииинови [re: Глория Естефан]  
Автор Мик Джагър ()
Публикувано31.05.00 14:47



сетих се! Обичам: слдолед, ягоди, плодови млека, Стивън Кинг, коне, мотори, автомагистрали, дървета, небе, да летя със самолет, да слушам музика, люти чушки, бридж(т'ва го знаеш), жени, приятели, перпсективи, екзотични неща, Венеция, Пинк Флоид, Доорс, да се шляя без цел, да спя до късно, да играя футбол със сина ми, пица, Салвадор Дали, Чаплин, аншуа, Париж, ....да продължавам ли?

Тема продължавай :)нови [re: Мик Джагър]  
Автор Аксел Роуз ()
Публикувано31.05.00 14:51



- аншуа май съм яла, но съм забравила какво точно я отличаваше от други риби - обичам мъже - ненавиждам и намек за люто - ст.кинг ми е твърде безхитростен - с моторите сме в учтиви, но дискретни взаимоотношения - пред магистралите предпочитам тихи горски пътечки

Тема Лъжец, лъжец!нови [re: Майкъл Джексън]  
Автор Розовата пантера ()
Публикувано31.05.00 14:55



Ти си ми играчката! Ама- ха! Хич недей се заблуждава!

Тема добренови [re: Аксел Роуз]  
Автор Пол Роджърс ()
Публикувано31.05.00 14:55



самотата, да рисувам, да пия, да имам някакви причини за да действам, да бездействам, пържени картофи(всъщност знаеш ли - според един приятел тестът за всяка кръчма е качеството на пържените картофи. Много е трудно, тъй като има вече навсякъде фритюрници и разни други такива джаджи, ама пак става), ритъм енд блус, идеята за моята непоклатимост, идеята за моята тленност, супа, бира, морето, пиратите и всичките 35 същества, които живеят в мен...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.