Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Енергиен вампиризъм...болни много...нови  
Автор МУЛЕ ()
Публикувано31.05.00 10:13



Болестно състояние ли е, липсата на енергия?Болестно състояние ли е, енергиината анемия? ВАМПИРИЗЪМ. Да!Болестно сътояние е, но това лекарите не го учат и не го признават...разбира се , не всички де. Да бъдеш вампир, за някои същества между хората , е въпрос на оцеляване.Вампир-това значи, да не можеш да генерираш "първична" енергия.Такава енергия в храната няма и да "генерираш"-това значи, да я отсееш и събереш от околното пространство....също като пчеличките, които събират прашец. Но между пчеличките има търтеи и оси. Те на могат да събират такава енергия, не са устроени така. Те крадат тази енергия,от останалите...и по този начин не умират.Без такава енергия, не можеш да съществуваш, тя е жизнено важна. Търтеите и осите, можеш да ги познаеш по бръмченето. Те са постоянно негативни, постоянно недоволни,постоянно нещо не им достига.И бръмченето им такова...дори и на клуба има няколко търтея и оси...все с жилото напред....и все сериозни едни такива....пфу...ха ха ха ах Те постоянно гледат да "жилнат" и Мулето...ха ха ха ха Да живееш между вампири, не е лесно нещо. Понякога спеш в едно легло с вампир, без да осъзнаеш това, без да го усещаш осезателно...но ставаш скапан от леглото, уморен след съня...недоволен....капризен....озлобен. Мулето понякога прощава на докторите, дори и на негативните доктори.Независимо че плюват по Мулето и искат да го жилнат. Вампирите,като правило,попадат в болницата по често .Неспособността да си набавят енергия, се засилва с годините и те...търсят друг начин да се набавят такава жизнена енергия. Примерно с лекарства....но там, в болницата, освен лекарства има и доктори и сестри. Докторите и сестрите, са вкусна храна за вампирите. И когато доктора или сестрата се усетят, ...станало е късно.Някой ги е изконсумирал и от тях...е останал само енергиен скелет. Тогава е те стават вампири...без да осъзнават това.Тогава могат да патят и патят най-близките им...децата и семейството им.....те стават също обект на семейния вампиризъм. Но за това не се учи в училище и в докторските книги..... За съжаление. Мулето подхваша отново нестандартна тема....но чака отговора.....ха ха ха ахах

Тема the muleнови [re: МУЛЕ]  
Автор tempter ()
Публикувано31.05.00 10:29



не е болестно състояние......това е форма на параноя.....не може някой да ти смуче енергията,ако ти не си му позволил по някакъв начин,тоест не си настроен за това.....тоест това зависи почти изцяло от теб.....по-лошо е,когато самият ти си смучеш от енергията.....но и това е по-добре,от колкото друг да ти смуче енергията......оф-думи,думи-нищо не казах,ама вече съм го написал;))))) първият пример за енергиен вампир,за който се сещам е грозния ми монитор пред мен,който понякога е секси;)))

Тема Енергиен вампиризъм...болни много...нови [re: МУЛЕ]  
Автор Хм- мониторка :)))) ()
Публикувано31.05.00 10:57



много хубав разказ беше жалко,че съм го чела отдавна и не си спомням автора :)))))) по принцип сигурно си прав аах как ме сърбят зъбките (дракуловските) ама много сте ми енергийно бедни скъпи съотечественици е да се надяваме на щастлив край, че кво друго ни остава

Тема za monitorkaнови [re: Хм- мониторка :))))]  
Автор tempter ()
Публикувано31.05.00 11:02



може ли на галено да ти викам "мони"? ако ти си Дракулка,аз съм Брам Стоукър;))))

Тема Мульооо ! [re: МУЛЕ]  
Автор мяу ()
Публикувано31.05.00 11:12



Защо пускаш тук теми, върху които човек се заблуждава, че са за разсъждение ? Иди да изореш първо някоя нива, че то земеделските стопанства съвсем се оръфлиха - май такива като тебе стоят в дъното на това...

Тема Енергиен вампиризъм...болни много...нови [re: МУЛЕ]  
Автор tempter ()
Публикувано31.05.00 11:17



ей коткоооо,ама и ти действаш днес в нападателен стил......и на мен ми е едно никакво днес.....да не е от въздуха там при нас?

Тема Муле,муле енергийно муленови [re: МУЛЕ]  
Автор t----l ()
Публикувано02.06.00 16:29



Енергията идва от слънцето,звездите,мъжа,изгрева и радостта.Енергия ползва лъната,Земята,жената,салеза и тъгата.

Тема Муле,муле енергийно муленови [re: t----l]  
Автор питаща ()
Публикувано06.06.00 15:06



daite malko ot taz energia de shto se stiskate nali uj ot mujete idvala........ az puk vse si misleh che ot nas jenite idva ama yavno ne sum popadala na dostatuchno silen energoiztochnik


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.