Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 07.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Орален секс  
Автор Интимен Въпрос ()
Публикувано31.05.00 10:51



Гаджето ми иска да му направя свирка но аз не знам как.... Моля помогнете ми.

Тема Орален секснови [re: Интимен Въпрос]  
Автор freestyler ()
Публикувано31.05.00 10:55



ами взимаш едно добре изсъхнало дървено клонче,изчовъркваш му сърцевината,след това пробиваш няколко дупки отстрани и става чудна свирка.....гаджето ти да не е музикант? ps като се научиш как се прави свирка,аз ще те науча да правиш тромпети;))) за пръв път чувам,че на духовата музика и викали орален секс;)))

Тема Съседе,нови [re: freestyler]  
Автор мяу ()
Публикувано31.05.00 11:23



Култово-маниашки си днес - уви, не умея да дялкам и аз - ще издялкаш ли нещо за мен &:)))))))))))

Тема Съседе,нови [re: мяу]  
Автор freestyler ()
Публикувано31.05.00 11:28



напротив,мяу,аз пък тъкмо си виках-лелееее,колко съм прост днес.....честно! а това знака на невинно момиченце ли е накрая?

Тема Ама ти сериозно линови [re: Интимен Въпрос]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано31.05.00 11:42



очакваш някой да ти даде смислен отговор тук? Почети малко повече книжки - приятелски съвет!

Тема Съседе,нови [re: freestyler]  
Автор мяу ()
Публикувано31.05.00 11:57



На мен ми харесва простотата - - семплият стил - семплият кич... Май беше за панделка това, а също и за колосална бъркотия в тиквата ;)))

Тема А !!! Е !нови [re: Brotherblues]  
Автор мяу ()
Публикувано31.05.00 12:00



Поне филмчета да беше препоръчал, ако не в практика. Пък ти - книжки. Нали сме интернет-поколение ;)))

Тема А !!! Е !нови [re: мяу]  
Автор Hanna ()
Публикувано31.05.00 12:02



heh...wze mi dumite ot ...uf :-)))

Тема Добре де - нали спряханови [re: Hanna]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано31.05.00 12:04



TV1000 Canal+? Освен от видеотеките да си ги вземе... Ама онези дори и свирките ги правят изкуствено...Ще остане с някои грешни впечатления детето...

Тема днес наистина си странна,мяунови [re: Интимен Въпрос]  
Автор freestyler ()
Публикувано31.05.00 12:13



аз пък си мислех,че харесваш сложните и рядко използвани словосъчетания......но ти ме изненада приятно.....ще ти призная нещо,но няма да ми се сърдиш.....честно казано много от постингите ти ме натоварваха преди и видех ли по-дълъг избягвах да го чета....даже се чудех как може толкова младо момиче да съчинява такива неотговарящи на възрастта му неща.... вчера прочетох в запознанства "презервативи в млякото" и адски ме изкефи!!!!супер беше.....!!! мдааааааа,наистина започваш да се превръщаш в темптрес;)))) знаеш ли кога това ще стане?когато успееш с една единствена думичка или кратко изречение да накараш стомаха на отсрещния да се свие........обаче въпроса е има ли смисъл да ставаш темптрес.....как мислиш,а съседке?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.