Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо са толкова гадни даскалите по математика?нови  
Автор Гого ()
Публикувано30.05.00 16:37



Как може да лъжат бедните дечица, че числото пи било равно на 22/7. Изобщо не е вярно! Те затова сме на тоя хал! Пи = 3.141592653589793238462643383279502884197169399375. Справка – клуб “Математика”.

Тема тази наука си остана мъгла.нови [re: Гого]  
Автор мяу ()
Публикувано30.05.00 16:41



Защо математиците са избрали точно 3,14... за особено число ? То съвсем не мяза да е хармонично... Защо ???

Тема тази наука си остана мъгла.нови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано30.05.00 16:58



Вероятно за да създават паника сред природонаселението и да се правят на велики. Хайде да им го върнем тъпкано!

Тема тази наука си остана мъгла.нови [re: Гого]  
Автор Гого ()
Публикувано30.05.00 17:06



И на всичкото отгоре още търсят квадратурата на кръга. По всичко изглежда никога няма да я намерят. Тъпаци. На велики ще ми се правят.

Тема тази наука си остана мъгла.нови [re: Гого]  
Автор мяу ()
Публикувано30.05.00 17:28



остротата затъпява. математиката е просто Прекалено логична. прекалено точна, консервативна, затворена - въпреки че изисква много фантазия. много фантазия, но лимитирана до точно определено "много". но как да избягаме, да им го върнем тъпкано ? най големите клишета се раждат в стремежа към не-клишираност...

Тема Защо са толкова гадни даскалите по математика? [re: Гого]  
Автор Hanna ()
Публикувано31.05.00 00:49



zashtoto prepodawat naj-izmislenoto neshto na sveta...existing nowhere, except for our minds

Тема Защо са толкова гадни даскалите по математика?нови [re: Hanna]  
Автор Гого ()
Публикувано31.05.00 07:21



Въй, въй, въй. Ми, ний, дето знайм само турски и тук-таме румънски как да те разберем? Май дойде времето да се приеме устав на клуба. Да го напише този дето има най-много работа. Аз понеже нямам к'во да правя не мога да помогна.

Тема Защо са толкова гадни даскалите по математика?нови [re: Гого]  
Автор Hanna ()
Публикувано31.05.00 09:35



ми кат ме мързи да си кача флекстайп вкъщи, к'во да правя а за устава - не съм ти помощник, пак по същата причина :-)))


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.