Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.01.16 00:03



новата година отвори врати и след обещанията в нощта на 31 ви, май дойде време за изпълненията. та, с думи прости, какво ново подхванахте и трудно ли е ( ако някой е решил да започне да ходи на ръце например) ? какво старо изхвърлихте или изхвърляте ( гардероб, килим, мъж, жена, елха :) и какво цветно ви се случи или придобихте от началото на 16-тата. отварям темата сега и може да си я затворим чак декември. все пак цяла година на обещания е пред нас.





Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 00:29



сичко е с главата нагоре. преносно, буквално.
обаче всички са живи здрави и това е напълно достатъчно!



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано16.01.16 00:36



Освен Финтрол и 1-2 човека, вече няма кой да снася лична информация и споделяне. По това клубовете вече не се различават от реалния живот и се обезмислиха. При мен всичко е наред. успех през новата година.

Редактирано от rokoko543 на 16.01.16 00:37.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 00:50



ей сега точно ще седна да се жалвам нон-стоп, че да ти правя кефа. макар доста неща да съм казала за себе си. честно казано- толкова не споделям с непознати в реала.
но ти понеже много си споделил за себе си...си тръгнал да упрекваш другите

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 00:53



даже и авторът на темата е от потайните. никой -нищо не знае за него.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано16.01.16 01:27



Аз затова го казах. Единствено споделянето създава маса и обем, всичко останало е ден до пладне и не се помни. А азнаеш ли защо повечето хора няма какво да кажат? Защото много време са казвали неща, които не са били съществени за тях, и са се изгубили.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 01:51



Защото много време са казвали неща, които не са били съществени за тях, и са се изгубили.

не е това. тук, макар почти анонимно, хората много лъжат. страшно много. а те лъжите не правят обем

, дори и във времето, не само в една тема- раздува човек някакъв балон и по някое време му се изчерпва репертоара. а страшно става, когато пък вземат да си повярват.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 02:02



а и има и друго- много хора са си свикнали, както е и редно, да не си споделят проблемите и трудностите тук, за да се съсредоточат в тяхното решаване. ако взема да пусна една тема в клуб на разведените- ще ми побелее главата. аз преди време пуснах там една, май, изкараха ме невменяема. не, тенкю, от такива съветници акъл не искам

сега, за да направя сеира на някого- само това ще ми е мотивът, за да видя реакции . реално решение на някаква дилема- абсурд да се очаква.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано16.01.16 02:35



Предполагам, че така е и по затворите. Хората общуват от немай къде, файда няма, но са принудени. Колко годинки ти остават, Кафе, и какво мислиш да правиш, като излезеш?



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 02:45



кажи, какво те интересува по-точно. щото аз ако заговоря...

таман хем си работя, хем ще ти разказвам като Шехерезада кажи само от къде да почна. оня виц- той, бате, може да свири, ама не може да започва

А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.