Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.01.16 00:03



новата година отвори врати и след обещанията в нощта на 31 ви, май дойде време за изпълненията. та, с думи прости, какво ново подхванахте и трудно ли е ( ако някой е решил да започне да ходи на ръце например) ? какво старо изхвърлихте или изхвърляте ( гардероб, килим, мъж, жена, елха :) и какво цветно ви се случи или придобихте от началото на 16-тата. отварям темата сега и може да си я затворим чак декември. все пак цяла година на обещания е пред нас.





Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 00:29



сичко е с главата нагоре. преносно, буквално.
обаче всички са живи здрави и това е напълно достатъчно!



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано16.01.16 00:36



Освен Финтрол и 1-2 човека, вече няма кой да снася лична информация и споделяне. По това клубовете вече не се различават от реалния живот и се обезмислиха. При мен всичко е наред. успех през новата година.

Редактирано от rokoko543 на 16.01.16 00:37.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 00:50



ей сега точно ще седна да се жалвам нон-стоп, че да ти правя кефа. макар доста неща да съм казала за себе си. честно казано- толкова не споделям с непознати в реала.
но ти понеже много си споделил за себе си...си тръгнал да упрекваш другите

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 00:53



даже и авторът на темата е от потайните. никой -нищо не знае за него.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано16.01.16 01:27



Аз затова го казах. Единствено споделянето създава маса и обем, всичко останало е ден до пладне и не се помни. А азнаеш ли защо повечето хора няма какво да кажат? Защото много време са казвали неща, които не са били съществени за тях, и са се изгубили.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 01:51



Защото много време са казвали неща, които не са били съществени за тях, и са се изгубили.

не е това. тук, макар почти анонимно, хората много лъжат. страшно много. а те лъжите не правят обем

, дори и във времето, не само в една тема- раздува човек някакъв балон и по някое време му се изчерпва репертоара. а страшно става, когато пък вземат да си повярват.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 02:02



а и има и друго- много хора са си свикнали, както е и редно, да не си споделят проблемите и трудностите тук, за да се съсредоточат в тяхното решаване. ако взема да пусна една тема в клуб на разведените- ще ми побелее главата. аз преди време пуснах там една, май, изкараха ме невменяема. не, тенкю, от такива съветници акъл не искам

сега, за да направя сеира на някого- само това ще ми е мотивът, за да видя реакции . реално решение на някаква дилема- абсурд да се очаква.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано16.01.16 02:35



Предполагам, че така е и по затворите. Хората общуват от немай къде, файда няма, но са принудени. Колко годинки ти остават, Кафе, и какво мислиш да правиш, като излезеш?



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.01.16 02:45



кажи, какво те интересува по-точно. щото аз ако заговоря...

таман хем си работя, хем ще ти разказвам като Шехерезада кажи само от къде да почна. оня виц- той, бате, може да свири, ама не може да започва

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.01.16 09:25



Преди четири-пет месеца ми предлагаха бизнес(работа) с думите "Помислете: защо ви е да се занимавате с нещо още непознато и трудно за осъществяване в България(тоест - откажи се от това, което си започнала), не е ли по-добре да следвате отъпканите пътеки(демек - виж, каква възможност ти предлагаме)"?
На мен ми стана смешно. Кой не знае, че съкровищата се намират в неизследвани територии?!?!



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.01.16 10:29



Прав си. Хората тук се познават и за това внимават


Ето защо на мен ми е по- лесно да си пиша каквото си искам
Иначе в темата не става дума за някакви велики неща за споделяне. Нормални новогодишни пожелания. Спирам цигарите, отслабвам, купувам си мотор..примерно



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.01.16 10:32



Авторът на темата веднага казва, че си пожела тази година да е щастлив без условия и гледа да се учи и да го спазва


Освен това си обещах още едно ново хоби, което съм задействал и като стане факт ще пиша.
Виж, за нещо цветно...хм..може би билет за концерт в чужбина , който си взех за есента.




Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: Vitalite]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.01.16 10:36



Така е, ама може и да се стигне до пропаст.


Във всички случаи трябва да се пробва. По принцип има два вида хора - тези, които проправят пътищата и тези, които следват
Проправянето винаги е по-интересно



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано16.01.16 10:37



Кажи го вица ?



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано16.01.16 22:23



Миналата година тук ми приличаше на лудница, а сега на тих затвор. Времето е спряло, веднъж-два пъти през деня ни изкарват на двора, където се виждаме и разменяме по някоя приказка, а през останалото време всеки си е в килията. Един чете книги, друг дялка фигури от дърво с открадната лъжица, трети се отдава на съзерцание. Никой не знае кога му изтича присъдата, но мисли, че когато излезе, ще си навакса за всичко, ще поживее като за последно. Но дълбоко в себе си чувства, че това няма да се случи, защото вече няма да може да се адаптира. Дори вече никой не е сигурен, че има нещо извън стените. Наскоро се чу слух, че черната дупка Стрелец А, е изкривила времето и пространството и е погълнала всичко. Само затворът е останал, преместен на отдалечено и сигурно място във вселената.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано17.01.16 09:04



не, по-скоро не се познават толкова, просто много от тях имат какво да губят /в реала/ ако споделят на волна програма това, което им е на главата.

предполагам и затова и ти само на викторини си играйкаш тук, а нищо не си казал за себе си. както повечето от нас- и теб ще те опознаем задочно, между редовете. това му е хубавото- всеки слага по нещо от себе си в многоточията и паузите

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано17.01.16 09:08



оф, то май не е точно виц, не помня
нещо от сорта- група цигани отиват в едно село и се цанят за музиканти на някаква сватба, ама не потръгвала работата и кумът питал какъв е проблема, нали можели да свирят- малкото цигане казало- ама той бате може да свири, само не може да започва. абе нещо подобно

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано17.01.16 09:14



все по-често се сещам за смърфовете пък аз- имаше там едно вечно мърморещо и недоволно


ами виж нещата по този начин- миналата година щеше ли да си и помислиш даже, че една година по-късно ще е такава тишина и спокойствие колко бързо се сменя "реалността"

никакъв затвор не е тук, просто малко хора сме, но пък не се караме чак така. аз понеже съм свикнала вече с хората тук- добри, лоши, всякакви- не ми пречи нито тишината, нито врявата. по-нататък ако съм на кеф и съответната вълна- бих могла да сътворя някоя драма с някой/някоя ник. ама ме съмнява вече някой да ми се върже, т.е. вече съм като прочетена книга за повечето. няма ги заблудите нито в хората, нито в мен. жалко, не биваше толкова лесно да се разбере колко сме добрички всичките

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано17.01.16 09:16



а ти си много отдаден на клубното дело. теб те вълнува "обществото" тук, а индивидите ги разглеждаш детайлно, но в контекста на цялото. не те вълнува никой конкретно. и аз съм така, малко по-различно от теб, но горе-долу и аз така

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.01.16 11:10



Тц. Хората, които наистина се познават и си имат доверие, нямат притеснения едни от други. Както и знаят, че всеки е една необятна непознаваема напълно Вселена. Затова и си дават свободата да се проявяват в различните си аспекти - понякога романтични, друг път екзотични, и разбира се, често съвсем прозаично-комични.
Сега - има и едни други, дето се мислят за по-умни и хитри от останалите: те си мислят, че щом знаят нещо за някого го държат под контрол. Обаче, не осъзнават, че така единствено заблуждават себе си. Реал - виртуал, все едно.

На мен днес ми е ден за боди пъмп

А сега - истина или лъжа



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.01.16 11:11



Разбира се.





Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.01.16 11:20



Мисля, че ще ти се отрази добре да се срещаш с по-ведро настроени и живи хора.
Най-малкото - поне ще престанеш да ни занимаваш с вечно лошото си настроение.



Така и така споделяме един затворнически двор - съобразявай се!!!



И понеже съм оптимистка - вярвам в ПРОМЯНАТА ТИ



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано17.01.16 12:25



по темата
тази година ще изградя един нов навик, време е, няма за кога да отлагам. виждам, че това ме спъва и го виждам от тийн годините си, но все отлагам- тази година ще го направя и ще се похваля в края на годината.



за дрехи- номадите като мен нямат много багаж, защото редовно изхвърлят от него. иначе бая китки насъбрах- те са ми по-ценните материални придобивки

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано17.01.16 20:28



ами именно. иначе да си пусна сивито направо


по важно е, кой какъв е като човек и какво усещане има за нещата според мен. другото е проза...



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: Vitalite]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано17.01.16 20:40



И аз това мислех. Ама не бяхме ли някаква далечна Дирска провниция?



Щях да му предложа да разпусне





Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.16 00:03



На "добротата" ти само аз се вързвах. Но ти ми даде добър урок - благодаря ти.
Дрехите са ти най-малкият личностен проблем, който имаш за решаване. Но с дребнаво хитруване няма да решиш ни един.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.16 00:05



Все едно.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.01.16 09:56



Човешки те моля, глей си живота и не се занимавай с мен. Спазвай си декларациите за "точка"! Всичко е казано, не си склери още, че да не помниш, че е даже и написано, нали така?! Нямам какво да общувам с теб насетне.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.16 10:27



Имаш се за по-хитра и четяща от останалите? Дали разбра какво ти казаха между редовете в няколко клуба? Искаш ли превод?
Въпросите са реторични.

А и всеки автор си запазва правото на заключение след точката на последната глава. Твоето виждане кое и как запази за себе си



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.01.16 16:21



няма проблем да ходиш след мен и каквото ти подхвърля. май така е по-добре за обществото. поне аз знам с какво си имам работа. а и имам дългове към обществото да изплащам...



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.01.16 20:55



Разкажи на обществото с какво си имаш работа. Не се притеснявай.





Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.02.16 22:46



Във всяко общество има противоположности, които го завихрят, и то се храни с това. Преди исках да видя с очите си как се променя, но когато изчезне една частица, отрицателна, положителна, няма значение, друга я заменя и пак става мазало.



Тема Re: Нещо ново, нещо старо, нещо цветно...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.02.16 23:24



храненето е учене. най-много се хранят пасивните. защо едни пасивни са в едно общество ако не да се хранят, грубо казано. научени, решават да се пробват като крайности. това е, което ми хрумва сега като те прочетох. няма място за униване, интересното е какво става с противоположните частици след като изчезнат. според мен те са спечелили ценен опит.




А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 01.02.16 23:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.