Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 16.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Кой казва, ченови  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.01.16 18:05



българинът не чете?!
От декември насам поне 10 пъти ходих в близката книжарница и мога да ви кажа- българинът купува книги, чете, книжарницата работи до 20,30 и неделя!
Запомнете- хората четат, не са прости

По празниците пък да не ви говоря за какъв оборот става въпрос. Ще се оправим, няма начин да няма начин

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор FllerO99 (ВЕЛИКА ГЕРМАНИЯ)
Публикувано10.01.16 22:45



Хората са прости като гъзове а и да четат и да не четат България поне скоро в близките 10-12 години няма да се оправи и това е положението.

Хората чели били!Говеда!



Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано10.01.16 23:16



Сега се замислих, че в Дупница от много години няма нито една книжарница за книги. Само такива за канцеларски материали, в които има по няколко детски книги, но иначе не. И кино няма от 10-15 години. Единствените развлечения се явяват кафетата и кръчмите. Всъщност във времена на пазарна икономика се прави, каквото се търси. Завряло е от кафета по центъра. Преди 2-3 години се направи и един парк с езеро и кръчми



Тема Re: Кой казва, ченови [re: FllerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.01.16 23:23





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Кой казва, ченови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.01.16 23:44



аз имам приятелка от Дупница, знам от нея кой там е основният проблем и задушава града. тъй както Варна, например. то все ще се намери клиентела за една книжарница за книги, ама на тези плевели в Дупница няма да им хрумне идеята даже да инвестират в такова нещо
в квартала /наблизо/ ни има поне 4 книжарници- три смесени- книги и канцеларски материали, една скоро отвори- само книги. засега наблягат на книги за деца в нея. а, малко по-далече има една на булеварда- пак предимно книги и някакви раници виждам. събота всички работят. неделя работи само една, от тези смесените, но тя не ми върши работа. затова аз ходя малко по-далече- днес се чудех дали работи в неделя. работи и то до късно и има и клиенти даже в нея, а по празниците стоях два пъти по 15 минути на опашка на касата. обаче ми прави впечатление, че ученици няма. само студенти и хора на средна възраст. ама те учениците кога и да четат...то такива тъпи уроци- и на сила да се накарат да ги учат- пак остават ненаучени. колко смотано и тъпо е поднесено на децата, не е истина! всеки месец- тест. предава им се нов материал по математика- в понеделник- в сряда се прави тест върху него, да се види дали е усвоен и разбран. и- повече не се връщат на него, а той стои неразбран...баси тъпото министерство. и буквално препускат като коне през учебника учителите, щото график гонят. смотана работа.

Позната ми е тая картинка- в Свищов перди години така беше- кафета и кръчми и дискотеки заради студентите. сега малко по-различно, но за кино...май остана едно, пак заради тях де.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: FllerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано10.01.16 23:52



ако не стане чудо- ние няма да се оправим. най-доброто чудо би било българите из чужбина да се върнат в България.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 00:54



Жената на един мой съученик, която е от Павликени, казваше- няма по-грозен град от него, толкова грозен, че решаваш, че нещо трябва да направиш, за да го разкрасиш. И станала художничка

Та така и вие от Дупница - все нанякъде трябва да литне положението.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор FllerO99 (оперативний)
Публикувано11.01.16 09:49



чудото е да излезем от Евросодома и да се върнем в руската орбита и тогава и животът ни леко ще се подобри. Казвам леко ще се подобри но не много.



Тема Re: Кой казва, ченови [re: FllerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 13:44



то като се опре да се избира по-малкото зло...определено предпочитам славяните.
а как ще се развият нещата е ясно- те своята държава не искат да оправят, че нашата ли. но поне няма да ми копат за шистов газ и да ми лицемерничат тука разни европейски чиновници

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано11.01.16 16:44



Съдебната система ключът към всичко трябва само да си оправим, но за това трябва промяна в конституцията и май (не съм сигурен) дали не трябва Велико народно събрание.
Без съдебна система няма сигурност и няма да дойдат сериозни инвестиции от вън. Ще си останат само местните мутро-инвеститорити и така ще крета всичко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.