Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кралицата, короната и тронътнови  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.10.15 21:30



Рзакажете история...

Или пък не.

Всичко добро и Весел Път!





Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: Vitalite]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано26.10.15 22:40



Английската е много дърта и стисната знам.
Прочетох тези дни, че била пуснала обява, че си търси прислужница, но не плащала въобще много.
Обаче в коментарите под статията имаше обява на прислужница, която пък си търси кралица... - Но беше написала бая изисквания, на които да отговарят, даже обяснения как ще протече интервюто с кандидатките.
- Шегувам се. Но не знам за такива истории... или не мога да се сетя сега.



Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: lvony333]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.10.15 22:50



Дали има условия за блясъка на Кохинор?





Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: Vitalite]  
Автор T a n y a ()
Публикувано02.11.15 17:12



А принцеси може ли да пишат? :)))



Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: T a n y a]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано02.11.15 20:13



Зависи.





Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: Vitalite]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано09.11.15 20:04



При мен напоследък е пълно еднообразие, което от моите години вече, е приятно своеобразие, изпълнено с нови непознати чувства. Но тлудно се рацказва за такива неща. Ти как си?



Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 21:54



добре, писах ти в ГЗС, но се изтрих. не е там мястото

но тук ще ти разкажа една проста история- с каквото се бориш с ГОДИНИ, на това замязваш, че и отгоре

дай си отговор на въпроса, защо те тегли да се разправяш БЕЗКРАЙНО, БЕЗКОНЕЧНО с хора, които са ти неприятни?! какви са те- няма значение за този отговор. каква съм аз-също не е отговор на въпроса в син цвят. да ти кажа, честно, много се излагаш. къде остана осанката на вълчица, мари?! ти си жива кучка, ама в жалкия вид на думата. ходиш и ръфаш мърша, разбираш ли това или не ти стига до тиквата?!

знам, само аз мога да те вкарам в релси, щото май само на мен още ми пука за теб. там кво си пишеш с тоз и онзи на лични- баси, тези трябва да ги уволниш като съветници!!!!

виж се, рошлата се озапти, шокото замяза на човек, а беше мега зле, даже саксъна си дойде във форма и ако спре да ти отговаря, скоро никой няма да помни изцепките и. сладунката е яко затънала- там спасение няма. даже аз, забележи, нямам смелост да се зафана с нея. не ми и пука- то това е причината. ама ти...спри се! заровила си се назад в хисторито и четеш както ти изнася. къде живееш, в кое време?!

помниш ли преди да спрем да си говорим какво ме попита? за витрината. е, тогава не ти казах направо. но на следващия път само започнах, макар да ми беше много тежко. е, ти не ме остави да довърша. после съчиняваш интриги тук. ей, тъпа жена и тва е.
айде, дано взех от твоята мръсотия малко, че да си отлепиш очите следващия път и да видиш витрината

А хитростта е ума на глупака.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от coffeemate на 28.11.15 21:55.</EM></FONT></P>
оправям само правописни грешки. няма да трия нищо друго. нека си стои.

Редактирано от coffeemate на 28.11.15 21:59.



Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано28.11.15 22:01



Не се обръщай към мен, моля. Никога повече. И забрави, че можеш да ми казваш какво да правя и как да се държа. Още по-малко - във един форум.

Всъщност, тази тема бе посветена на теб.

Редактирано от Vitalite на 28.11.15 22:02.



Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 22:03



сбъркала си адреса с този тон.

ще ти казвам, ще те анализирам колкото искам и докогато си искам.

няма само ти да анализираш хората, интриги да въртиш и да ги пришиваш с лекота на други. колкото и да си долна, мен не ми е пречело преди, сега още по-малко. аз вярвам в теб и че ще се освестиш. просто много си повярва

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Кралицата, короната и тронътнови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 22:08



всъщност тази тема е поредната ти интрига

посветена на твоите фантазии. и понеже горното от мен те зашлеви и още се въртиш в кръг- затова сега дай да вадим нападение в друга посока. ми смешни са ти стратегиите. жалки, долни и смешни.

А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.