Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 07.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (минаващ)
Публикувано25.12.15 22:43



Предполагам, защото рядко се включвам в клубните разправии. Хората щом са стигнали да се карат, значи са на едно ниво. Няма за кой да се хванеш. Даже и за духовните същества, които грачат отстрани всичко да спре. И това прави добро фпечатление





Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (минаващ)
Публикувано25.12.15 23:16



Не разбирам защо точно днес засегна тая тема?



Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.12.15 23:29



сега...хронологията с бановете ми почва от ошо или йога беше...там нищо не направих, но го отнесох. мисля, че това повлече крак, така да се каже. но то всъщност не е въпросът за мен, а за теб- ти, бе, ти! най-големия размирник без нито един бан

то това е странното просто минаваш между капките, докато други директно в дълбокото газят , разбира се, като леко ги побутнат и хързулнат, образно казано

шегувам се, славни времена бяха. сега вече всичко е така тихо и кротко, като ...не ми идва наум като какво

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.12.15 23:30



равносметка. как защо...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.12.15 23:38



кажи на регистрация, че единственото реално нещо е любовта, Любовта или любовтА, както и да го завъртиш- все тая. всичко останало се оправя посредством добродетелите, които би трябвало да има, щом се е запътила така през глава в това, което се чете.

там тя имаше един сън- хубав сън беше според мен. аз не сънувам...т.е. сънувам, но не ми се помнят тъпи сънища. такива като нейните нямам. то и като твоите нямам де

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано25.12.15 23:45



Имам изтрити профили, а предишният, само един бан в клуб Македония навремето. Там хората ми бяха много симпатични, но не можех да се включа с друго, освен със спам. И те ми се радваха отначало, но веднъж тръгнах да се обяснявам, и ме разлюбиха. Голяма грешка.
Ти верно ли мислиш, че да се дървиш на някой тук, е геройство? Виж в каква държава живеем, и ще сметнеш колко героичен народ сме, а в интернет всеки може ако иска.



Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано25.12.15 23:49



Това мислех да й кажа, преди година по едно време не й пукаше за нищо, когато беше с някакъв нейн приятел. Тогава всички й казаха, че е супер.



Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.12.15 23:55



не знам за вас, но ще се повторя- едно към едно съм с реалното си същество. това геройство ли е?! не си мислех, че е геройство. просто казвам почти само това, което мисля. излагам се често, но иначе трябва да млъкна

сега, за сериозните неща съм сериозна, за другите неща- преигравам, но ако подходя нежно и с разбиране ще ме занимават с глупости, ще трябва да съм винаги добричка, да се съобразявам с чувствата на околните . затова така с правата лопата, пък после ще се оправяме. има и друго- има хора като ги надуша с кожата си, че не стават- нямам много такт вече. само един човек визирам. другите са о.к.

хората са овце и тук и в реала. овчедушни до мозъка на костите си. и това и с перчене не може да се скрие, дори зад анонимността

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.12.15 00:11



не я познавам.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Колкото и да не вярвата е истина...нови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.12.15 00:12



ти защо не разкажеш някои сън? от тези с летенето разкажи



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.