Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.01.16 00:01







Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.01.16 00:03





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.01.16 00:03







Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.01.16 00:18



леле чак сега мога да изслушам нещо. и това е само един празник...така ако бяха задружни по протестите..

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.01.16 00:28



я какви съкровища знаеш пък не обаждаш



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.01.16 00:52



Голяма част от българския народ е задружен на протестите- полицаи, управляващи, мафия, служби, кибици пред телевизорите. Всъщност и аз вече няма срещу какво да протестирам. Ако бяха едно, две неща, да, но сега просто чакам да дойде края на това племе, за да отпиши. Хасан, аврам, няма значение как ще ме кръстят.



Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.01.16 00:59



аз ходех на протестите. много хубаво беше. видях сигурно половината ни културен елит. то май затова и нищо не постигнаха протестите. прекалено много интелигенция не е на добре. то и простите нищо не могат освен дандания. абе ...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.01.16 01:18



Ами ако няма процеси, присъди и наказания, разбира се, че няма полза от протести, дори има вреда, защото хората мислят, че правят нещо. Същото е и с говоренето против комунизма, хората се насищаха с антикомунизъм на думи и така и не се стигна да се отворят досиетата, и няма резултати, а абстракии. А и не трябва да забравяме, че народ с един милион членове в управляващата тоталитарна партия навремето, те са имали семества и т.н., надали му е много важно да разобличава каквото и да било, по-скоро да чака накъде задуха вятъра и да се надява





Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.01.16 01:26



аз понеже имам, пардон, имах поглед как е при румънците. просто на тях им дотегна в един момент, масово. надявам се и на нас така да ни дотегне. освен това аз виждам отделни хора как обръщат живота си. дано да ни остане време да се променим преди да изчезнем.

аз си лягам вече. в 40-50 пуснаха дунавското хоро ама на мен хорА не ми се играят нещо



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано01.01.16 02:16



Как е тръгнало, след време румънците ще ни завладеят, и лошото е, че ще е по-хубаво






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.